Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Ambitne plany sparingowe Mieszka. Rywalami m.in. pierwszoligowcy

Sztab szkoleniowy Mieszka Gniezno zakończył opracowywanie planu sparingów przed rudną rewanżową trzecioligowych rozgrywek. Plany trenera Jakuba Ostrowskiego są ambitne – klub z Pierwszej Stolicy Polski planuje rozegrać aż siedem meczów kontrolnych.

Pierwszym  rywalem biało-niebieskich będzie pierwszoligowa Warta Poznań. Spotkanie to zaplanowane jest na 26 stycznia 2019 roku. Kolejnym rywalem gnieźnian będzie Elana Toruń, która ambitnie walczy o awans do 1-ligowych rozgrywek.  Ten mecz zostanie rozegrany 2 lutego na boisku w Jarocinie. Trzecim sparingpartnerem zespołu z Gniezna będzie kolejny pierwszoligowiec Bytovia Bytów. Kontrolny mecz rozegrany zostanie 7 lutego.

Spotkanie sparingowe numer 4 zostanie rozegrane z liderem 3-ligowych rozgrywek z grupy III – Górnikiem Polkowice, a Odbędzie się ono 9 lutego. Tydzień później Mieszkowcy zmierzą się z drugoligowymi Błękitnymi Stargard. Kolejna potyczka będzie mieć miejsce 23 lutego, a rywalem będzie Chrobry Głogów – czyli kolejny pierwszoligowiec.

Ostatnim na ten moment meczem sparingowym będzie mecz z zespołem Sokół Aleksandrów Łódzki. To lider trzecioligowych rozgrywek.

Mieszkowcom szykuje się zatem intensywny okres przygotowawczy, po to aby jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej i zakończyć sezon na jak najwyższej pozycji.

15 grudnia 2018 | 09:55

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *