Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - SKP 2-0
Centra - Mieszko - 3-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Ambitne plany sparingowe Mieszka. Rywalami m.in. pierwszoligowcy

Sztab szkoleniowy Mieszka Gniezno zakończył opracowywanie planu sparingów przed rudną rewanżową trzecioligowych rozgrywek. Plany trenera Jakuba Ostrowskiego są ambitne – klub z Pierwszej Stolicy Polski planuje rozegrać aż siedem meczów kontrolnych.

Pierwszym  rywalem biało-niebieskich będzie pierwszoligowa Warta Poznań. Spotkanie to zaplanowane jest na 26 stycznia 2019 roku. Kolejnym rywalem gnieźnian będzie Elana Toruń, która ambitnie walczy o awans do 1-ligowych rozgrywek.  Ten mecz zostanie rozegrany 2 lutego na boisku w Jarocinie. Trzecim sparingpartnerem zespołu z Gniezna będzie kolejny pierwszoligowiec Bytovia Bytów. Kontrolny mecz rozegrany zostanie 7 lutego.

Spotkanie sparingowe numer 4 zostanie rozegrane z liderem 3-ligowych rozgrywek z grupy III – Górnikiem Polkowice, a Odbędzie się ono 9 lutego. Tydzień później Mieszkowcy zmierzą się z drugoligowymi Błękitnymi Stargard. Kolejna potyczka będzie mieć miejsce 23 lutego, a rywalem będzie Chrobry Głogów – czyli kolejny pierwszoligowiec.

Ostatnim na ten moment meczem sparingowym będzie mecz z zespołem Sokół Aleksandrów Łódzki. To lider trzecioligowych rozgrywek.

Mieszkowcom szykuje się zatem intensywny okres przygotowawczy, po to aby jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej i zakończyć sezon na jak najwyższej pozycji.

15 grudnia 2018 | 09:55

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *