Czarni drżeli do końca, Vitcovia zlana na wyjeździe

Za nami kolejne mecze z udziałem drużyn z okolic Gniezna. Fenomenalnie swoje spotkanie zaczęli Czarni, by ostatecznie do końca drżeć o wynik. W coraz trudniejszej sytuacji znajduje się Vitcovia Witkowo, która zgarnęła lanie od Raszkowianki i nadal pozostaje bez punktów w tym sezonie. Jak w sobotę wypadły wszystkie nasze drużyny?

V liga 2019/2020, wielkopolska I

Czarni Czerniejewo – Concordia Murowana Goślina 4:3

Początek meczu w wykonaniu Czarnych był wymarzony. W 13. minucie prowadzenie gospodarzom dał Rafał Wawrzyniak, a po chwili wynik na 2:0 podniósł Kamil Draheim. Kolejne bramki również padły łupem Czarnych – w 29. i 33. minucie na listę strzelców wpisywał się Maciej Lisiecki. Dzięki temu po nieco ponad 30 minutach gry gospodarze prowadzili aż 4:0 i szykowało się na pogrom. Nic bardziej mylnego! Goście gonili, gonili, ale ostatecznie zdołali wywalczyć jedynie trzy gole.

V liga 2019/2020, wielkopolska III

Raszkowianka Raszków – Vitcovia Witkowo 5:1

Vitcovia nadal w kryzysie i bez punktów w tym sezonie. Tym razem przegrała w Raszkowie, a jedynego gola dla ekipy z Witkowa zainkasował Oskar Pietrzak.

Klasa okręgowa 2019/2020, wielkopolska II

Strażak Licheń Stary – Lechita Kłecko 2:3

Kłecczanie zgasili Strażaka, pokonując go 3:2. Więcej informacji na temat tego meczu na razie nie posiadamy.

Klasa B 2019/2020, wielkopolska V

LKS Kicin – Wełnianka Kiszkowo 0:1

Skromne zwycięstwo Wełnianki. Więcej informacji na temat tego meczu na razie nie posiadamy.

Lider Szczytniki Czerniejewskie – KS Fałkowo 2:3

Ekipa z Fałkowa udanie zadebiutowała w klasie B – pokonała Lidera po bramkach Rogowskiego, Borowika i Cegielskiego.

24 sierpnia 2019 | 17:13