Czarni poniżej oczekiwań, kompletny klops Vitcovii

Zaglądamy na koniec dnia na boiska piłkarskie niższych lig w naszym regionie. Nie wszystkie mecze z uwagi na pandemię udało się rozegrać. Odwołano spotkania w Kłecku i Łubowie.

V Liga Red Box gr. Wielkopolska I

Czarni Czerniejewo – Concordia Murowana Goślina 1-1

Lechita Kłecko – Wełna Skoki – nie odbył się

Remis Czarnych można uznać za niespodziankę in minus. Gospodarze mający aspiracje na awans i aż 8 punktów w tabeli więcej od gości tylko zremisowali z Concordią 1-1. Mogą jednak mówić o szczęściu, gdyż to przyjezdni długo prowadzili po golu z 15 minuty. Jedynego gola dla czerniejewian strzelił w 70 minucie Mateusz Goździaszek. W tabeli Czarni na 5. pozycji

V Liga Red Box gr. Wielkopolska II

Piast Czekanów – Vitcovia Witkowo 4-0

To druga zaskakująca porażka w takich rozmiarach naszego zespołu na tym szczeblu. Witkowianie zostali rozgromieni przez trzecią od końca drużynę aż 4-0. Dla gospodarzy była to dopiero druga wygrana w sezonie, Vitcovia poniosła czwartą porażkę i jest na 8.miejscu.

Klasa okręgowa Red Box gr. Wielkopolska III

Polanin Strzałkowo – Pelikan Niechanowo 0-0

Zjednoczeni Trzemeszno – Warta Krzymów 1-2

Nie doczekaliśmy się bramek w najciekawszym meczu tej grupy z udziałem Pelikana. Niechanowianie zajmujący drugie miejsce podzielili się punktami z piatym Polaninem. Zjednoczeni ulegli u siebie czwartej w tabeli, Warcie Krzymów 1-2

Klasa A Proton gr. Wielkopolska III

Piast Łubowo – WKS Owieczki – nie odbył się

Podobnie jak w Kłecku, mecz w Łubowie odwołano. Powodem oczywiście „zagrożenie epidemiczne”.

25 października 2020 | 19:20