Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Mieszko - Kotwica 2-0
Obra - Mieszko 2-1

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
MKS - Młyny 27-25
FunFloor - MKS 37-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Czarni zatrzymani. Podział punktów w Książu

Lider A-klasy nie dał rady utrzymać bezpiecznej, 4-punktowej przewagi nad goniącymi rywalami. Czarni Czerniejewo zaledwie zremisowali z Pogonią Książ Wielkopolski 1:1.

Na jesień w starciu tych dwóch drużyn padło aż jedenaście bramek. Czarni wygrali wtedy u siebie aż 9:2. Nic dziwnego, że zespół gospodarzy chciał utrzeć nosa liderom. Od pierwszego gwizdka to przyjezdni z Czerniejewa nacierali jednak na bramkę rywali. Mimo regularnych prób po akcjach Czarnych piłka nie znajdowała drogi do siatki. Co innego jednak w przypadku rzutów rożnych – po jednym z nich pojedynek z obrońcami Pogoni wygrał Bartosz Kubalewski. Prowadzenie zespołu z Czerniejewa nie trwało jednak długo – 10 minut później po kilku odbiciach piłkę do bramki gości skierował Dawid Biernat i do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie zespół z Książa postanowił bronić wyniku i cofnął się głębiej do obrony. Czarni próbowali ją przełamać poprzez długie piłki na napastników, którzy jednak byli tego dnia nieskuteczni. Dwie bramki, które kibice obejrzeli w pierwszej części spotkania okazały się być jedynymi. Ostatecznie lider A-klasy po raz 3 w sezonie zremisował i ma już tylko 2 punkty przewagi nad Olimpią Poznań.

Pogoń Książ Wielkopolski – Czarni Czerniejewo 1:1 (1:1)

Bramki: Dawid Biernat (’40) – Bartosz Kubalewski (’30)

Skład Czarnych: Bartosz Jaworski – Piotr Cyrulewski, Hank Cierpiszewski, Bartosz Kubalewski, Karol Jańczak – Filip Budasz, Jakub Raczak, Mateusz Goździaszek, Damian Grzesiak, Mariusz Sawicki – Maciej Lisiecki

08 kwietnia 2018 | 21:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *