Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Czarni zatrzymani. Podział punktów w Książu

Lider A-klasy nie dał rady utrzymać bezpiecznej, 4-punktowej przewagi nad goniącymi rywalami. Czarni Czerniejewo zaledwie zremisowali z Pogonią Książ Wielkopolski 1:1.

Na jesień w starciu tych dwóch drużyn padło aż jedenaście bramek. Czarni wygrali wtedy u siebie aż 9:2. Nic dziwnego, że zespół gospodarzy chciał utrzeć nosa liderom. Od pierwszego gwizdka to przyjezdni z Czerniejewa nacierali jednak na bramkę rywali. Mimo regularnych prób po akcjach Czarnych piłka nie znajdowała drogi do siatki. Co innego jednak w przypadku rzutów rożnych – po jednym z nich pojedynek z obrońcami Pogoni wygrał Bartosz Kubalewski. Prowadzenie zespołu z Czerniejewa nie trwało jednak długo – 10 minut później po kilku odbiciach piłkę do bramki gości skierował Dawid Biernat i do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie zespół z Książa postanowił bronić wyniku i cofnął się głębiej do obrony. Czarni próbowali ją przełamać poprzez długie piłki na napastników, którzy jednak byli tego dnia nieskuteczni. Dwie bramki, które kibice obejrzeli w pierwszej części spotkania okazały się być jedynymi. Ostatecznie lider A-klasy po raz 3 w sezonie zremisował i ma już tylko 2 punkty przewagi nad Olimpią Poznań.

Pogoń Książ Wielkopolski – Czarni Czerniejewo 1:1 (1:1)

Bramki: Dawid Biernat (’40) – Bartosz Kubalewski (’30)

Skład Czarnych: Bartosz Jaworski – Piotr Cyrulewski, Hank Cierpiszewski, Bartosz Kubalewski, Karol Jańczak – Filip Budasz, Jakub Raczak, Mateusz Goździaszek, Damian Grzesiak, Mariusz Sawicki – Maciej Lisiecki

08 kwietnia 2018 | 21:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *