Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Czarni zatrzymani. Podział punktów w Książu

Lider A-klasy nie dał rady utrzymać bezpiecznej, 4-punktowej przewagi nad goniącymi rywalami. Czarni Czerniejewo zaledwie zremisowali z Pogonią Książ Wielkopolski 1:1.

Na jesień w starciu tych dwóch drużyn padło aż jedenaście bramek. Czarni wygrali wtedy u siebie aż 9:2. Nic dziwnego, że zespół gospodarzy chciał utrzeć nosa liderom. Od pierwszego gwizdka to przyjezdni z Czerniejewa nacierali jednak na bramkę rywali. Mimo regularnych prób po akcjach Czarnych piłka nie znajdowała drogi do siatki. Co innego jednak w przypadku rzutów rożnych – po jednym z nich pojedynek z obrońcami Pogoni wygrał Bartosz Kubalewski. Prowadzenie zespołu z Czerniejewa nie trwało jednak długo – 10 minut później po kilku odbiciach piłkę do bramki gości skierował Dawid Biernat i do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie zespół z Książa postanowił bronić wyniku i cofnął się głębiej do obrony. Czarni próbowali ją przełamać poprzez długie piłki na napastników, którzy jednak byli tego dnia nieskuteczni. Dwie bramki, które kibice obejrzeli w pierwszej części spotkania okazały się być jedynymi. Ostatecznie lider A-klasy po raz 3 w sezonie zremisował i ma już tylko 2 punkty przewagi nad Olimpią Poznań.

Pogoń Książ Wielkopolski – Czarni Czerniejewo 1:1 (1:1)

Bramki: Dawid Biernat (’40) – Bartosz Kubalewski (’30)

Skład Czarnych: Bartosz Jaworski – Piotr Cyrulewski, Hank Cierpiszewski, Bartosz Kubalewski, Karol Jańczak – Filip Budasz, Jakub Raczak, Mateusz Goździaszek, Damian Grzesiak, Mariusz Sawicki – Maciej Lisiecki

08 kwietnia 2018 | 21:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *