Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Darmowe trzy punkty dla Mieszka

Przymusowa pauza czeka w nadchodzący weekend piłkarzy gnieźnieńskiego Mieszka. Podopieczni Mariusza Bekasa z powodu wycofania się z rozgrywek Orłów Pniewy zainkasują punkty walkowerem.

Po bardzo pracowitym okresie ostatnich dni, w najbliższy weekend piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka będą mogli trochę odpocząć. Wszystko dlatego, że w XXIV kolejce grupy północnej IV ligi, która zaplanowana została na najbliższą sobotę naszym rywalem miał być zespół Orłów Pniewy.

Jak wiemy beniaminek z Pniew w zimowej przerwie wycofał się z rywalizacji i wiosenne mecze oddał walkowerem. Co ciekawe jest to drugi walkower biało-niebieskich w tym sezonie z Orłami. Przypomnijmy, że jesienią pniewianie nie przyjechali do Gniezna (na zdjęciu), tłumacząc się awarią autokaru.

Walkower z Orłami to dla Mieszka 22. wygrana w tym sezonie, która przybliża mieszkowców do barażów o awans do III ligi. Po tej wygranej biało-niebiescy mają na swoim koncie 68 punktów i jeśli swój sobotni mecz wygra Warta Międzychód (z Nielbą Wągrowiec) to do zapewnienia sobie pierwszej lokaty brakuje gnieźnianom jeszcze czterech „oczek”.

W już w najbliższy wtorek lidera z Grodu Lecha czeka kolejna ligowa potyczka, tym razem w Gnieźnie z Pogonią Łobżenica.

Źródło: MKS Mieszko Gniezno

27 kwietnia 2018 | 08:54

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *