Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Dawid Frąckowiak odchodzi z Mieszka Gniezno!

To, o czym mówiło się od jakiegoś czasu, dziś znalazło potwierdzenie. Wraz z końcem czerwca pracę w MKS Mieszko Gniezno kończy Dawid Frąckowiak, dotychczasowy dyrektor sportowy klubu. To właśnie on był jednym z ojców sukcesu, jakim był awans drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej.

– Często tak bywa, że „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść”… 30 czerwca 2018 r. jest ostatnim dniem mojej pracy w MKS „MIESZKO” Gniezno. To jest moja decyzja, a o powodach nie chcę się rozwodzić. Przychodząc 1,5 roku temu zastałem klub „drewniany”, a zostawiam „murowany” – przekazał Frąckowiak za pośrednictwem Facebooka.

Korzystając z okazji, dyrektor sportowy Mieszka podziękował tym, z którymi miał okazję współpracować. – Dziękuję Prezydentowi Gniezna, zawodnikom, całemu sztabowi, kibicom, sponsorom oraz działaczom za zaufanie i przeżyte piękne chwile. Trzymam kciuki za przyszłość! Niebawem może przyjdzie mi otworzyć nowy rozdział… – podsumował.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, bardzo prawdopodobne jest, że w nadchodzącym sezonie Dawid Frąckowiak będzie pracował w jednym z drugoligowych klubów.

30 czerwca 2018 | 12:17

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *