Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

Do szczęścia brakuje ciągle sporo. Mieszko liczy na głosy!

Ponad 1700 głosów – tyle na razie udało się uzbierać Akademii Mieszko w konkursie, który trwa na stronie herosiprzedsiebiorczosci.pl. Jak już wcześniej informowaliśmy, gnieźnieński klub walczy o jedną z 10 nagród, o wartości 50 tys. zł każda! Droga do wygranej, przynajmniej na razie wydaje się daleka.

Na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl trwa konkurs, w którym dofinansowanie otrzyma 100 inicjatyw ma 100-lecie niepodległości. W gronie pomysłów jest gnieźnieński projekt, na którym ma szansę skorzystać Akademia Mieszko.

Celem zgłoszonego projektu jest polepszenie bazy sportowej dla młodych wychowanków Akademii MKS Mieszko Gniezno. Do wykorzystania klub udostępnił teren, który jest przeznaczony na boisko. W ramach inicjatywy planowane jest ogrodzenie go, co zwiększy bezpieczeństwo, a także instalacja oświetlenia, która umożliwi treningi do późnych godzin w okresie wiosny i jesieni. W planach jest też zagospodarowanie pomieszczenia do przechowywania sprzętu sportowego, oraz montaż ławeczek dla oczekujących rodziców i zawodników.

Dziś projekt jest na 34 miejscu, z liczbą głosów przekraczającą 1700. Do szczęścia brakuje jednak nadal sporo. Projekt zajmujący pierwszą lokatę ma aż 11 tys. głosów, a plasujący się na 10. miejscu ponad 6 tys.

Czasu jest jeszcze sporo, bo głosowanie kończy się 14 października. Do głosowania!

23 sierpnia 2018 | 16:47

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *