Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Drugie letnie wzmocnienie Mieszka

Działacze gnieźnieńskiego Mieszka sfinalizowali drugi letni transfer. Tym razem z klubem z ulicy Strumykowej związał się Mateusz Roszak.

Mateusz Roszak ma 30 lat i w minionym sezonie reprezentował barwy trzecioligowej Polonii Środa Wlkp. w której wystąpił w 29 meczach. Ponadto w swojej dotychczasowej przygodzie piłkarskiej Roszak reprezentował barwy Lechii Kostrzyn, której jest wychowankiem, Lecha Poznań, Olimpii Elbląg, Tura Turek, Calisii Calisz i Pelikana Niechanowo. Na boiskach II ligi nowy zawodnik Mieszka rozegrał w sumie 75, a w III lidze 132 spotkania.

Mateusz Roszak to zawodnik występujący na pozycji środkowego pomocnika, a kibice z Grodu Lecha mogą go pamiętać z finału Pucharu Polski w strefie poznańskiej kiedy to zagrał cały mecz w barwach średzkiej ekipy przeciwko biało-niebieskim. Z naszym klubem popularny „Max” związał się na rok.

Dobrą informacją jest także fakt, że umowę z naszym klubem przedłużył Adam Konieczny. To piętnasty zawodnik z ubiegło sezonowej kadry, który zdecydował się na kontynuowanie gry w biało-niebieskich barwach.

MKS Mieszko Gniezno/fot. foto-polonia

09 lipca 2018 | 09:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *