Hoffmann daje zwycięstwo juniorom Mieszka

Podobnie jak drużyna seniorów, tak i juniorzy starsi rozegrali w sobotnie południe kolejny pojedynek sparingowy. Mieszkowcy pokonali na własnym boisku swoich rówieśników z Górnika Konin 2:1.

Już w 7 minucie padła pierwsza bramka w konfrontacji dwóch drużyn rywalizujących w Wielkopolskiej Lidze Wojewódzkiej. Gola zdobyli goście z Konina, którzy pewnie wykorzystali rzut karny podyktowany przez arbitra. Dwadzieścia pięć minut później gospodarze wyrównali. Tym razem jeden z graczy Górnika zagrał we własnym polu karnym ręką i po raz drugi w tym spotkaniu arbiter wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów od bramki. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Jakub Hoffmann i zrobiło się 1:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona sobotniego meczu.

W drugiej padł tylko jeden gol, a zdobyli go gnieźnianie w 79 minucie. Wtedy to akcję Adriana Krupki skutecznym strzałem sfinalizował Jakub Hoffmann, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Wynikiem 2:1 dla biało-niebieskich zakończył się szósty zimowy mecz kontrolnych naszych juniorów i była to piąta wygrana podopiecznych Przemysława Urbaniaka. Warto odnotować, że w żadnym z tym test meczów trener naszego zespołu nie miał do dyspozycji swojego optymalnego składu.

Kolejny sparing biało-niebiescy zagrają w kolejną sobotę. Rywalem Mieszka będą juniorzy Lidera Włocławek. Mecz ten rozegrany zostanie we Włocławku.

Bramki: Jakub Hoffmann 2x (32 z karnego, 79) – dla Mieszka, ? (7 z karnego) – dla Górnika

„Mieszko”: Jakub Woźniak – Piotr Kaźmierczak, Patryk Dudek, Miłosz Walkowiak, Mateusz Sekulski – Adrian Krupka, Szymon Klimacki, Mateusz Rożek, Jakub Hoffmann, Bartosz Goździński – Jakub Goździński.

Na zmiany wchodzili: Emil Karski, Jędrzej Adamski i Dawid Tymosz

źr: mieszkogniezno.eu

17 lutego 2018 | 22:02