Klasa okręgowa: Zjednoczeni umacniają się na pozycji lidera

W Trzemesznie liderowi klasy okręgowej punkty próbował wyrwać Orkan Jarosławiec. Zjednoczeni bezproblemowo poradzili sobie jednak z przeciwnikiem, wygrywając 6:0.

Zespół z Jarosławca przyjechał do Trzemeszna w zaledwie 14-osobowym składzie. To od początku zwiastowało nastawienie obronne gości. W dobrej pozycji już na samym początku meczu ustawił Zjednoczonych wykorzystany rzut karny. Przed przerwą lider okręgówki zdołał zdobyć jeszcze jedną bramkę. Po wyjściu na drugą połowę gry w przeciągu 3 minut Orkan dał sobie wbić kolejne trzy bramki. Ostatecznie dzięki kolejnej bramce w końcówce Zjednoczeni wygrali 6:0. Warto odnotować, że bramki strzelało w tym spotkaniu zaledwie dwóch zawodników – hat-tricki zdobyli Kamil Wysocki i Krzysztof Wysocki.

Zjednoczeni Trzemeszno – Orkan Jarosławiec 6:0 (2:0)

15 kwietnia 2018 | 19:32