Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Kolejne kontrakty w Mieszku

Kolejnych pięciu zawodników zdecydowało się na przedłużenie współpracy z gnieźnieńskim Mieszkiem. Obecnie z kadry z ubiegłego sezonu pozostało dwunastu piłkarzy.

Sobota była bardzo pracowitym dniem w klubie przy ulicy Strumykowej. Do siedmiu piłkarzy, którzy  w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do III ligi, a w ostatnich dniach zdecydowali się na dalszą grę w biało-niebieskich dołączyło dzisiaj kolejnych pięciu.

Swoje umowy z Mieszkiem na kolejny rok przedłużyli Adrian Bartkowiak, Miłosz Brylewski, Marcin Tomaszewski, Taras Maksymiv oraz Krzysztof Wolkiewicz.

Ponadto w okresie letnich przygotowań do kadry pierwszego zespołu dołączony zostanie wychowanek Jakub Hoffmann, który będzie miał okazję przekonać do siebie trenera Mariusza Bekasa.

Poza tym działacze naszego klubu są już po słowie z dwoma nowymi piłkarzami (środkowym pomocnikiem i skrzydłowym), którzy jesienią mają zasilić szeregi beniaminka III ligi, niebawem ich nazwiska powinny ujrzeć światło dzienne. Sztab szkoleniowy naszego zespołu obecnie intensywnie rozgląda się za młodzieżowcami.

Z kolei do grupy zawodników, którzy w nowym sezonie nie będą reprezentowali barw naszego klubu dołączyli Adrian Kiełpiński (studia) i Filip Kruczyński (trafi najprawdopodobniej do Zjednoczonych Trzemeszno).

Na chwilę obecną dwunastu zawodników z ubiegło sezonowej kadry zdecydowało się przedłużyć umowy z Mieszkiem, a sześciu z tej kadry ubyło.

MKS Mieszko Gniezno

07 lipca 2018 | 17:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *