Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Kolejne kontrakty w Mieszku

Kolejnych pięciu zawodników zdecydowało się na przedłużenie współpracy z gnieźnieńskim Mieszkiem. Obecnie z kadry z ubiegłego sezonu pozostało dwunastu piłkarzy.

Sobota była bardzo pracowitym dniem w klubie przy ulicy Strumykowej. Do siedmiu piłkarzy, którzy  w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do III ligi, a w ostatnich dniach zdecydowali się na dalszą grę w biało-niebieskich dołączyło dzisiaj kolejnych pięciu.

Swoje umowy z Mieszkiem na kolejny rok przedłużyli Adrian Bartkowiak, Miłosz Brylewski, Marcin Tomaszewski, Taras Maksymiv oraz Krzysztof Wolkiewicz.

Ponadto w okresie letnich przygotowań do kadry pierwszego zespołu dołączony zostanie wychowanek Jakub Hoffmann, który będzie miał okazję przekonać do siebie trenera Mariusza Bekasa.

Poza tym działacze naszego klubu są już po słowie z dwoma nowymi piłkarzami (środkowym pomocnikiem i skrzydłowym), którzy jesienią mają zasilić szeregi beniaminka III ligi, niebawem ich nazwiska powinny ujrzeć światło dzienne. Sztab szkoleniowy naszego zespołu obecnie intensywnie rozgląda się za młodzieżowcami.

Z kolei do grupy zawodników, którzy w nowym sezonie nie będą reprezentowali barw naszego klubu dołączyli Adrian Kiełpiński (studia) i Filip Kruczyński (trafi najprawdopodobniej do Zjednoczonych Trzemeszno).

Na chwilę obecną dwunastu zawodników z ubiegło sezonowej kadry zdecydowało się przedłużyć umowy z Mieszkiem, a sześciu z tej kadry ubyło.

MKS Mieszko Gniezno

07 lipca 2018 | 17:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *