Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Kolejny podpis w Mieszku. Na treningach pełna mobilizacja.

Piłkarze Mieszka mają za sobą kolejny trening. W zajęciach wzięła udział cała kadra biało-niebieskich (nieobecny był jedynie Dawid Radomski, którego zatrzymały sprawy rodzinne), wzmocniona dwoma nowymi graczami, oraz ośmiu zawodników pretendujących do gry w gnieźnieńskim klubie, którzy starają się przekonać do siebie trenera Mariusza Bekasa.

Czwartek był kolejnym dniem wytężonej pracy w klubie przy ulicy Strumykowej. Na treningu biało-niebieskich pojawiło się trzech kolejnych „testowiczów”, a umowę z beniaminkiem przedłużył bramkarz Wiktor Beśka.

Wychowanek gnieźnieńskiego KS-u po tym jak ostatnio przebywał na testach w drugoligowej Stali Stalowa Wola zdecydował się dalej reprezentować barwy klubu ze Strumykowej i przedłużył swoją umowę na kolejny sezon. To czternasty zawodnik ze składu czwartoligowego, który zagra w Mieszku w III lidze.

Poza tym, na czwartkowych zajęciach powiększyła się grupa zawodników testowanych. Obecnie pod okiem trenera Mariusza Bekasa trenuje ośmiu młodzieżowców. Do piątki, która przebywa w Grodzie Lecha od początku tygodnia dołączyli jeszcze Mateusz Kulchawy (Chrobry Głogów), Oskar Machowski (Miedź Legnica) i Piotr Kalak (Kotwica Kórnik).

Przypomnijmy, że w grupie przymierzanych do naszego klubu są Szymon Lewandowski i Wiktor Babiński (obaj Arka Gdynia), Konrad Syldatk (Błękitni Wronki), Krzysztof Hondzyński i Igor Łuszczewski (obaj SMS Łódź). Wiemy już także, że do zespołu na pewno nie dołączy Omar Camara. Piłkarz mający polskie obywatelstwo nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego i podziękowano mu za wizytę przy Strumykowej.

12 lipca 2018 | 20:02

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *