Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Kolejny trzecioligowiec sprawdzi formę Mieszka

Ostatnim akcentem tygodniowego zgrupowania w Jarocinie, będzie czwarty tej zimy mecz kontrolny piłkarzy Mieszka Gniezno. Podopieczni Mariusza Bekasa zagrają tym razem w Kaliszu z trzecioligowym KKS-em.

Przysłowiową wisienką na torcie kończącą okres bardzo ciężkiej pracy na ziemi jarocińskiej będzie kolejna gra kontrolna gnieźnieńskich piłkarzy. Tym razem ich rywalem będzie ekipa KKS-u Kalisz, która obecnie zajmuje piąte miejsce w III lidze w grupie 2. Kaliszanie tracą na półmetku do liderującej Elany Toruń sześć punktów. Dla podopiecznych Piotra Morawskiego będzie to czwarty pojedynek kontrolny tej zimy. Jak dotąd kaliszanie pokonali LKS Gołuchów 3:2, Stal Pleszew 7:0 i KS Opatówek 5:0.

Podobnie jak dla kaliszan, tak i dla gnieźnian będzie to czwarta zimowa gra kontrolna. Przypomnijmy, że dotychczas biało-niebiescy pokonali Polonię Leszno 4:1, Odolanovię Odolanów 1:0 i zremisowali ze Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1.

Jeśli chodzi o gnieźnieńską ekipę to wszystko wskazuje na to, że w spotkaniu tym będą mogli zagrać ci, którzy zdrowotnie przetrwali minione siedem dni. Jak na razie pewne jest, że nie będą mogli być brani pod uwagę Gracjan Goździk i Taras Maksymiv, z kolei pod znakiem zapytania stoi gra Tobiasza Garstki, Dawida Radomskiego, Fabiana Burzyńskiego, Michała Dreczkowskiego i Damiana Pawlaka.

Dodajmy, że dla jednego z zawodników Mieszka tj. Marcina Tomaszewskiego pojedynek z KKS-em będzie powrotem sentymentalnym, gdyż jeszcze w ubiegłym sezonie zawodnik ten występował w tym klubie w rozgrywkach III ligi.

Pierwszy gwizdek w sobotnim meczu rozlegnie się o godzinie 12.00.

Źródło: Mieszko Gniezno

02 lutego 2018 | 21:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *