Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Krew na boisku. Okropne zderzenie przy Strumykowej

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś na stadionie przy Strumykowej. Po zderzeniu się w powietrzu dwóch zawodników, na murawę polała się krew, a oboje wymagali lekarskiej interwencji. Ostatecznie to piłkarz Nielby wylądował w szpitalu, reprezentant Mieszka zszedł z boiska o własnych siłach.

Była 40 minuta meczu, gdy do wysokiej piłki wyszło w powietrzu dwóch zawodników – Łukasz Iskrzyński z Nielby i Kacper Zimmer z Mieszka. Każdy z nich chciał dosięgnąć zmierzającej w ich kierunku futbolówki, ostatecznie nikt tego nie zrobił, bo z pełnym impetem zderzyli się głowami.

Obaj padli jak rażeni na murawę i wszyscy pozostali piłkarze, którzy to widzieli od razu zaczęli krzyczeń, by wezwano karetkę. Siła uderzenia była tak potworna, że obaj zalali się krwią i nie podnosili z boiska. Najszybciej z pomocą lekarki zdołał pozbierać się z boiska zawodnik Mieszka. Kacper Zimmer po kilku minutach i opatrzeniu zszedł z pomocą kolegi do swojej ławki, natomiast zawodnik gości, pozostał jeszcze na nim przez długi czas. Wiadomo już było wtedy, że sytuacja jest poważna.

Ostatecznie i on w asyście kolegów z całą zakrwawioną głową opuścił murawę i po dłuższej chwili znalazł się w karetce. Nie wiemy jeszcze na tą chwilę jaki jest dokładnie stan obu piłkarzy. – Dawno nie widziałem tak ciężkiego zderzenia – powiedział nam jeden z piłkarzy Mieszka.

Przypomnijmy, że w spotkaniu derbowym III ligi Mieszko przegrał sromotnie z Nielbą Wagrowiec 0-6

08 sierpnia 2020 | 20:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *