Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Krew na boisku. Okropne zderzenie przy Strumykowej

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś na stadionie przy Strumykowej. Po zderzeniu się w powietrzu dwóch zawodników, na murawę polała się krew, a oboje wymagali lekarskiej interwencji. Ostatecznie to piłkarz Nielby wylądował w szpitalu, reprezentant Mieszka zszedł z boiska o własnych siłach.

Była 40 minuta meczu, gdy do wysokiej piłki wyszło w powietrzu dwóch zawodników – Łukasz Iskrzyński z Nielby i Kacper Zimmer z Mieszka. Każdy z nich chciał dosięgnąć zmierzającej w ich kierunku futbolówki, ostatecznie nikt tego nie zrobił, bo z pełnym impetem zderzyli się głowami.

Obaj padli jak rażeni na murawę i wszyscy pozostali piłkarze, którzy to widzieli od razu zaczęli krzyczeń, by wezwano karetkę. Siła uderzenia była tak potworna, że obaj zalali się krwią i nie podnosili z boiska. Najszybciej z pomocą lekarki zdołał pozbierać się z boiska zawodnik Mieszka. Kacper Zimmer po kilku minutach i opatrzeniu zszedł z pomocą kolegi do swojej ławki, natomiast zawodnik gości, pozostał jeszcze na nim przez długi czas. Wiadomo już było wtedy, że sytuacja jest poważna.

Ostatecznie i on w asyście kolegów z całą zakrwawioną głową opuścił murawę i po dłuższej chwili znalazł się w karetce. Nie wiemy jeszcze na tą chwilę jaki jest dokładnie stan obu piłkarzy. – Dawno nie widziałem tak ciężkiego zderzenia – powiedział nam jeden z piłkarzy Mieszka.

Przypomnijmy, że w spotkaniu derbowym III ligi Mieszko przegrał sromotnie z Nielbą Wagrowiec 0-6

08 sierpnia 2020 | 20:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *