Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

KS Winiary i Outletmile.pl z kompletem punktów w wieczornej lidze SBG

Życie człowieka jest jak nieodgadnięta historią. Zawsze zaskakuje, nieraz przynosi radość, a nieraz smutek. Taka też jest Wieczorna Liga SBG. Trzecia kolejka przyniosła wiele emocji.

Kibice już w poniedziałek mogli zobaczyć fantastyczne widowiska sportowe. Outletmile.pl Gniezno ograł Bartex Gniezno 5:1, a Expectum Gniezno musiało uznać wyższość FC Sienkiewicza Gniezno 5:3, gdzie Krystian Grzesiak zrobił sobie trening strzelecki strzelając 5 bramek.
W przerwie meczów odbył się konkurs rzutów karnych, które wykonywały panie obecne na spotkaniach.
Serdecznie Dziękujemy za udział i Gratulujemy ( Katarzyna Wala, Iwona Kocińska oraz Julita Goździk ) była to akcja SBG promująca program „Piłka dla każdego!”
Podczas poniedziałkowych spotkań mogliśmy odnotować kilka ciekawych powiedzeń, które przejdą z pewnościa do historii Ligi SBG
+++: „ ustaw się bo powietrze kryjesz”,
+++ „ty patrz jak leci”,
+++ „ku….. wpuścił tą bramkę, jakby wpuszczał księdza po kolędzie do mieszkania”,
+++ „gramy w przewadze – wariant z przewagą? tzn? jaki ? .. no na zamek … Aaaa .. Czyli jak? … no jak jaki … jak w hokeju”
+++Gratulujemy autorom
# Wtorek .. i już na sam początek Ziemsko-Gwiezdna Wojna!!! Wędzikowski Team Gniezno – Star Wars Gniezno. Mecz zacięty, dużo męskiej walki na boisku, warunki jak w angielskiej lidze, trawa zroszona przez deszcz, a mecz kończy się wynikiem 6:2 dla Star Wars. Obserwując drużynę Star Wars można było dostrzec, iż zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani kondycyjnie, a bramkarz jakby z samej Rumuni, bo niesamowicie przypominał rumuńskiego goalkeepera Bogdana Stelea. Ozdobą meczu była bramka Szymona Hutka w samo okienko!!! Brawo Szymon!!!
# Wtorek 10.04.2018 na pewno ten dzień zapamięta ukraiński zawodnik Disaster Gniezno – NAZAR TSEPKO. 21.10 Liga SBG – historyczny wyczyn .. Husaria Auto Format Gniezno traci punkty i remisuje 3-3 z Disaster Gniezno. Gwiazdę tego meczu wspomniany zawodnik. 3 bramki i serce zostawione na boisku Gratulujemy Nazar i tak dalej!!! O tym zawodniku na pewno jeszcze usłyszymy…
# Na sam koniec kolejki Ligi SBG dwa bardzo ciekawe spotkania. Maximus Auto Handel Gniezno pokonał 4- 1 Gościniec „Nad Dwoma Stawami” Gniezno. Drużyna Maximusa cały mecz kontrolowała przebieg meczu i zasłużenie wygrała mecz, zdobywając 3 punkty. KS Winiary Gniezno przystąpiło do spotkania bardzo skoncentrowane, zwłaszcza nowy zawodnik Wojciech Gąsiorowski (kiedyś II – ligowa Nielba Wągrowiec), który z pewnościa bedzie dużym wzmocnieniem Winiar. Zespół Elektroinstalacje EL-GRON Connect Czerniejewo przystępujący do tego meczu z nowym bramkarzem chcieli wygrać to spotkanie i pokazać, że będą się liczyć podczas tych rozgrywek. Wynik jednak na korzyść Winiarowców 4:2.
# Najpiękniejsze bramki trzeciej kolejki zdobyli Patryk Malinger z wolnego w samo okienko oraz Alan Tomaszewski – z piętki w okienko (Elektroinstalacje El-Gron)

12 kwietnia 2018 | 20:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *