Lechita, Pelikan i Czarni na „czwórkę”. Porażka Zjednoczonych

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami, stąd większość piłkarskich drużyn z naszego regionu rozgrywała w ten weekend spotkania kontrolne. Jak zaprezentowały się drużyny z niższych lig?

Lechita Kłecko

W pierwszym letnim meczu sparingowym Lechita wygrał ze Spartą Janowiec 4:1. Po pierwszej połowie to rywale prowadzili 1:0, jednak w drugiej części gry, kłecczanie osiągneli zdecydowaną przewagę i zaaplikowali gospodarzom cztery bramki. Do siatki Sparty trafili Piotr Saskowski, Jakub Wiśniewski, Rafał Walczak oraz zawodnik testowany. Lechitów czeka teraz tydzień intensywnych treningów, który zakończy Turniej im. R. Rubla i A. Kroenke

Pelikan Niechanowo

Pierwszy letni sparing mają za sobą seniorzy Pelikana Niechanowo, którzy w sobotnie popołudnie na Plantach podejmowali reprezentanta konińskiej „okręgówki” Płomień Nekla. Zielono – czarni odnieśli przekonywujące zwycięstwo 4:1. Bramki – Kuba Januchowski 2, Patryk Jankowski, gracz testowany

Zjednoczeni Trzemeszno

W dzisiejszym sparingu Zjednoczeni ulegli Unii Gniewkowo 0:1 po bramce straconej z rzutu karnego w 65 minucie.

Zespół ten rozegra przed sezonem ligowym jeszcze jedno spotkanie kontrolne, w którym w sobotę 28 lipca zmierzy się z przebywającym w Mogilnie na zgrupowaniu zespołem Centralnej Ligi Juniorów Pogoni Szczecin. Pierwszy mecz ligowy natomiast tydzień później – 4 sierpnia.

Czarni Czerniejewo

Czarni zmierzyli się w piątek na wyjeździe z beniaminkiem konińskiem klasy okręgowej – Wartą Pyzdry. Czerwono-czarni nie mieli najmniejszego problemu z odniesieniem zwycięstwa wygrywając 4-0. Aż trzy trafienia zaliczył Patryk Buczkowski, a jedno Maciej Lisiecki

22 lipca 2018 | 19:07