Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Lider wrócił na boisko. W Gnieźnie jest już Damian Salwin

Liderzy III ligi ponownie spotkali się na boisku. Piłkarze Mieszka w sobotni wieczór zaliczyli pierwszy trening przy Strumykowej. Ich poczynaniom przyglądał się nie tylko nowy trener, ale i psycholog polskiej reprezentacji, który dołączył do gnieźnieńskiego sztabu.

Po gorącym kilkutygodniowym okresie, gdy w klubie doszło do personalnych roszad, ci którzy zostali w drużynie ponownie spotkali się na boisku. Mieszkowcy odbyli pierwszy trening na sztucznym boisku pod okiem aż czterech (!) szkoleniowców. Głównego – Jakuba Ostrowskiego, oraz Damiana Salwina, Damiana Ludwiczaka i trenera bramkarzy Tomka Plaskatego. Na boisku doliczyliśmy się 17 graczy, którzy jak czytamy na klubowej stronie będą wnikliwie obserwowani: „Przez kilka najbliższych dni sztab szkoleniowy będzie bacznie obserwował potencjał każdego z zawodników. Na szansę gry i pokazaniu swoich umiejętność liczą zapewne ci, którzy wcześniej nie mieli takiej możliwości”

Kadra ma w najbliższych dniach się powiększyć, bo jak już wcześniej informowaliśmy po transferze Mateusza Molewskiego z Jaroty Jarocin, kolejne wzmocnienia są na etapie finalizacji. Poniżej zdjęcia z pierwszego w 2019 roku treningu biało-niebieskich.

 

13 stycznia 2019 | 22:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *