Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Lider wrócił na boisko. W Gnieźnie jest już Damian Salwin

Liderzy III ligi ponownie spotkali się na boisku. Piłkarze Mieszka w sobotni wieczór zaliczyli pierwszy trening przy Strumykowej. Ich poczynaniom przyglądał się nie tylko nowy trener, ale i psycholog polskiej reprezentacji, który dołączył do gnieźnieńskiego sztabu.

Po gorącym kilkutygodniowym okresie, gdy w klubie doszło do personalnych roszad, ci którzy zostali w drużynie ponownie spotkali się na boisku. Mieszkowcy odbyli pierwszy trening na sztucznym boisku pod okiem aż czterech (!) szkoleniowców. Głównego – Jakuba Ostrowskiego, oraz Damiana Salwina, Damiana Ludwiczaka i trenera bramkarzy Tomka Plaskatego. Na boisku doliczyliśmy się 17 graczy, którzy jak czytamy na klubowej stronie będą wnikliwie obserwowani: „Przez kilka najbliższych dni sztab szkoleniowy będzie bacznie obserwował potencjał każdego z zawodników. Na szansę gry i pokazaniu swoich umiejętność liczą zapewne ci, którzy wcześniej nie mieli takiej możliwości”

Kadra ma w najbliższych dniach się powiększyć, bo jak już wcześniej informowaliśmy po transferze Mateusza Molewskiego z Jaroty Jarocin, kolejne wzmocnienia są na etapie finalizacji. Poniżej zdjęcia z pierwszego w 2019 roku treningu biało-niebieskich.

 

13 stycznia 2019 | 22:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *