Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Mariusz Bekas: „Kontrolowaliśmy przebieg meczu” (dwugłos trenerski)

Mieszko Gniezno zaliczył majowy weekend do udanych. Na konto drużyny z Pierwszej Stolicy powędrowały trzy punkty za mecz przeciwko Pogoni Łobieżnica, choć duża część meczu przebiegała pod znakiem remisu. Co o tym spotkaniu powiedzieli trenerzy obu drużyn?

Zbigniew Krzoska (Pogoń Łobieżnica): Pokazaliśmy na boisku, że się nie boimy Mieszka, ale chęciami i postawą punktów w tabeli się nie dopisze, a to w piłce jest najważniejsze. Jestem zadowolony z gry chłopaków, bo mamy dużo młodzieżowców, pracujemy dalej, nie podłamujemy się. Cieszymy się, że zdobyliśmy dwie bramki na trudnym terenie u lidera. Cieszę się też, że zdołaliśmy odrobić ze stanu 0:2 na 2:2, to dobrze wpłynie mentalnie na chłopaków. W końcówce zabrakło troszeczkę koncetracji i błędy indywidualne przeważyły na korzyść gospodarzy.

Mariusz Bekas (Mieszko Gniezno): Tak to jest, że czasem ma się po 8-10 sytuacji na mecz i zdobywa się dwie bramki już na początku spotkania, po czym w grę wchodzą – tak jak u nas – błędy techniczne. Goście je wykorzystali i umiejętnie zdobyli dwie bramki. Cały czas jednak kontrolowaliśmy mecz i gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje, to wynik mógłby być dwucyfrowy. Piłka nożna jednak taka nie jest, wzbudza dużo emocje, które nam też się udzieliły. Najważniejsze jednak, że zdobyliśmy trzecią i czartą bramkę.

03 maja 2018 | 13:56

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *