Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

Mieszko bezradny w Jarocinie

Dwudziestej szóstej porażki w sezonie doznali w sobotę, 5 czerwca piłkarze Mieszka Gniezno. Trzecioligowcy walczący w grupie spadkowej zostali rozgromieni na wyjeździe przez Jarotę Jarocin 7-0.

Mieszkowcy ani przez moment nie zagrozili gospodarzom sobotniego meczu. Jarota wyszła na prowadzenie już w 5.minucie po golu z kilkunastu metrów Kacpra Szymankiewicza. Na kolejne trafienie nie przyszło długo czekać, bo już po kwadransie i trafieniu Krzysztofa Bartoszaka gospodarze prowadzili 2-0. Napastnik nie zamierzał na tym poprzestać i w kolejnych 20 minutach, jeszcze trzykrotnie pokonał Benedykcińskiego. Po przerwie Jarota nie było już na szczęście tak skuteczna i skarciła nas „tylko” dwukrotnie. Najpierw w 54 minucie ponownie Szymankiewicz, ponownie z dystansu znalazł drogę do bramki, a dzieła zniszczenia na 7-0 dokonał już po regulaminowym czasie Rozmarynowski.

Jarota Jarocin – Mieszko Gniezno 7-0 (5-0)

05 czerwca 2021 | 22:21