Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Mieszko chce się wzmocnić. Myślami jest już przy barażu

Nie będzie rewolucji kadrowej, ale bez wzmocnień się raczej nie obędzie. Działacze Mieszka wykorzystują zimowe okienko, by uzupełnić kadrę pierwszego zespołu, która wbrew pozorom nie jest szeroka.

Już w rundzie jesiennej przy Strumykowej zaciskano kciuki, by uniknąć fali kontuzji, które mogłyby poważnie wpłynąć na wyniki drużyny. Teraz jest czas, by ściągnąć do Gniezna wartościowych zmienników i jak się dowiedzieliśmy tak być może będzie. – Nie będziemy szaleć, ale rzeczywiście robimy wszystko by zakontraktować 2,3 nowych graczy – mówi dyrektor sportowy biało-niebieskich Dawid Frąckowiak. – Mimo że głównie skupiamy się nad budowaniem budżetu, który jest niezbędny by na dobrym poziomie rywalizować w lidze, to nowe nazwiska są nam niezbędne.Potencjalne wzmocnienia w naszych głowach już są, jak zwykle teraz wiele zależy czy będzie nas na nie stać. 

Działacze wolą więc dmuchać na zimne, bo nawet ogromna przewaga w lidze niczego nie gwarantuje. O wszystkich przypomnijmy rozstrzygnie i tak dwumecz barażowy pomiędzy zwycięzcami grupy północnej i południowej. Gdyby baraży nie było, ligę można by śmiało dokończyć tym składem, który jest obecnie. – Kontuzje są oczywiście tym, co może storpedować plany i marzenia każdego, w szczególności, gdy już dziś myślami jesteśmy przy barażu. Dziś tego spokoju nie mamy bo kadra jest dosyć wąska, więc jestem zwolennikiem by mieć w zanadrzu wartościowych zmienników. Nie chcę zdradzać ani kogo obserwujemy, ani na jakie pozycje z prostego powodu – nasi zawodnicy mogliby zacząć obawiać się o swoją pozycję w drużynie, a nerwowa atmosfera nie jest nam potrzebna – dodaje Frąckowiak. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, klub zaczął już rozmowy z potencjalnymi graczami – jakie będą tego efekty dowiemy się niebawem

03 stycznia 2018 | 08:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *