Mieszko coraz bliżej pozycji wicelidera

Trzy punkty zainkasował dziś Mieszko Gniezno w meczu 4.ligi. Pewnie wypunktował Wartę Międzychód wygrywając 3-1.

Mieszko znów wchodzi na solidne obroty i choć rywal nie był z najwyższej półki, to zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Pierwsza bramka padła dopiero w 40.minucie, gdy Tomasz Bzdęga zachował się sprytem w polu karnym i po rzucie wolnym wpakował głowa piłkę do bramki. Druga część należała już do Jakuba Hoffmanna, który najpierw podwyższył prowadzenie w 47.minucie, a w 67.minucie strzelił trzecia bramkę. Goście odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego.

Dla gnieźnian to była dobra kolejka, bo bezpośredni rywale potracili punkty. Przegrała zarówno Centra, jak i Nielba, zwycięstwo odnotowała jedynie Noteć. Mieszko traci jeden punkt do drugiej lokaty.

Mieszko Gniezno – Warta Międzychód 3-1 (1-0)

22 kwietnia 2023 | 21:08