Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Mieszko ma nowego zawodnika. Grał w reprezentacji Polski i Legii Warszawa

Mamy pierwszy letni transfer w ekipie beniaminka III ligi. Nowym zawodnikiem gnieźnieńskiego Mieszka został Radosław Mikołajczak (na zdjęciu).

Nowy piłkarz klubu z Grodu Lecha to wychowanek Bałtyku Koszalin. Poza tym reprezentował także barwy MSP Szamotuły, Legii Warszawa, Stilonu Gorzów, Elany Toruń, Stali Stalowa Wola, Radomiaka Radom i Gwardii Koszalin. W swojej karierze ten trzydziestoletni gracz występował przede wszystkim na boiskach w II lidze gdzie zaliczył w sumie 151 występów i I ligi w której rozegrał 19 spotkań. Warto odnotować, że Mikołajczak ma także za sobą debiut w barwach warszawskiej Legii w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, gdzie w meczu przeciwko Wiśle Płock zmienił na murawie Miroslawa Radovicia. W sumie w pierwszej drużynie klubu z ulicy Łazienkowskiej nasz nowy zawodnik rozegrał cztery mecze.

Warto odnotować, że Mikołajczak ma za sobą także występy w młodzieżowej reprezentacji Polski, gdzie miał okazję zagrać razem z naszym obecnym kapitanem Michałem Steinke (na zgrupowaniach mieszkali nawet w jednym pokoju). Poza tym w toruńskiej Elanie był podopiecznym obecnego trenera Mieszka Mariusza Bekasa.

Popularny „Miki” to piłkarz mogący występować zarówno na prawym, jak i lewym skrzydle oraz w napadzie. To z pewnością bardzo duże wzmocnienie beniaminka III ligi przed zbliżającym się sezonem.

Tutaj można sobie obejrzeć nowego zawodnika Mieszka:

https://www.youtube.com/watch?v=ACbdjKSwM-M

Witamy Radka na gnieźnieńskim pokładzie!

MKS Mieszko Gniezno

08 lipca 2018 | 09:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *