Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Mieszko ma nowego zawodnika. Grał w reprezentacji Polski i Legii Warszawa

Mamy pierwszy letni transfer w ekipie beniaminka III ligi. Nowym zawodnikiem gnieźnieńskiego Mieszka został Radosław Mikołajczak (na zdjęciu).

Nowy piłkarz klubu z Grodu Lecha to wychowanek Bałtyku Koszalin. Poza tym reprezentował także barwy MSP Szamotuły, Legii Warszawa, Stilonu Gorzów, Elany Toruń, Stali Stalowa Wola, Radomiaka Radom i Gwardii Koszalin. W swojej karierze ten trzydziestoletni gracz występował przede wszystkim na boiskach w II lidze gdzie zaliczył w sumie 151 występów i I ligi w której rozegrał 19 spotkań. Warto odnotować, że Mikołajczak ma także za sobą debiut w barwach warszawskiej Legii w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, gdzie w meczu przeciwko Wiśle Płock zmienił na murawie Miroslawa Radovicia. W sumie w pierwszej drużynie klubu z ulicy Łazienkowskiej nasz nowy zawodnik rozegrał cztery mecze.

Warto odnotować, że Mikołajczak ma za sobą także występy w młodzieżowej reprezentacji Polski, gdzie miał okazję zagrać razem z naszym obecnym kapitanem Michałem Steinke (na zgrupowaniach mieszkali nawet w jednym pokoju). Poza tym w toruńskiej Elanie był podopiecznym obecnego trenera Mieszka Mariusza Bekasa.

Popularny „Miki” to piłkarz mogący występować zarówno na prawym, jak i lewym skrzydle oraz w napadzie. To z pewnością bardzo duże wzmocnienie beniaminka III ligi przed zbliżającym się sezonem.

Tutaj można sobie obejrzeć nowego zawodnika Mieszka:

https://www.youtube.com/watch?v=ACbdjKSwM-M

Witamy Radka na gnieźnieńskim pokładzie!

MKS Mieszko Gniezno

08 lipca 2018 | 09:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *