Mieszko tylko remisuje z Tarnovią

Mieszko Gniezno tylko zremisował u siebie w kolejnym meczu rozgrywek IV ligi. Biało-niebiescy podzielili się punktami z 10. w tabeli Tarnovią Tarnowo Podgórne 1-1.

Bezbarwna pierwsza połowa i druga zdecydowanie ciekawsza. Tak wyglądało starcie ekip o zupełnie różnych priorytetach. Gnieźnianie ciągle deklarują chęć włączenia się do walki o najwyższe cele, lecz co innego pokazuje boiskowa rzeczywistość. Mieszko znów nie zachwycił, znowu długo bił głową w mur i znowu stracił punkty. Gdyby jednak grał tak jak od 70.minuty….

Biało-niebiescy udowodnili, że gdy tylko chcą, potrafią zdominować rywala. Strzelili jako pierwsi gola w 59.minucie, po uderzeniu głowa Koniecznego i dośrodkowaniu Wolkiewicza, lecz korzystnego wyniku nie utrzymali. Sześć minut później Morozow uderzył precyzyjnie i piłka zatrzepotała w siatce. Gnieźnianie naciskali do ostatniej minuty, dwukrotnie zakotłowało się pod bramką Tarnovii, jednak dwa punkty uciekły bezpowrotnie.

Mieszko Gniezno – Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 (0-0)

Bramka: Konieczny 59′

07 maja 2022 | 12:43