Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

Mieszko wydarł komplet punktów

Piłkarze Mieszka wygrali dziś przy Strumykowej 3-2 z Polonią Leszno. Zwycięstwo w drugiej części przypieczętował Adam Konieczny. 

Wynik meczu już w 3.minucie otworzył Jakub Hoffmann. Prowadzenie Mieszka trwało jednak tylko do 12.minuty, gdy wyrównująca bramkę zdobył Kacper Robaczyński, a już dziesięć minut później to Polonia objęła prowadzenie. Najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego wyskoczył Oskar Wulke i Patryk Szafran nie miał nic do powiedzenia. Mieszko ma jednak w tym sezonie niezawodnego Tomasza Bzdęgę i ten zawodnik znów nie zawiódł. Napastnik gnieźnian dobił piłkę uderzoną przez Hoffmanna.

Po przerwie obie ekipy wyszły na boisko z wyraźną ochotą objęcia prowadzenia, przez co pierwszy kwadrans obfitował w podbramkowe spięcia. Ręce w geście radości unieśli po siedmiu minutach miejscowi, gdy w 52.minucie na 3-2 trafił Adam Konieczny, posyłając piłkę do bramki z bliskiej odległości. Wynik meczu mógł podwyższyć chwilę później Dawid Urbaniak, gdy sędzia podyktcowałrzut karny po faulu na Krzysztofie Wolkiewiczu. Strzelił jednak fatalnie i goalkeeper gości nie miał żadnych problemów z obroną. Do końca wynik już się nie zmienił i to mieszkowcy dopisali komplet punktów do swojego dorobku.

Mieszko Gniezno – Polonia Leszno 3-2 (2-2)

Bramki dla Mieszka: Bzdęga, Hoffmann, Konieczny

 

03 września 2022 | 20:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *