Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Mieszko wznowił treningi. Na testach m.in. bramkarz Arki Gdynia

Dwudziestu trzech zawodników uczestniczyło w pierwszych po letniej przerwie zajęciach treningowych gnieźnieńskiego Mieszka. W gronie tym było sześć nowych twarzy.

Podczas poniedziałkowych zajęć, które odbyły się na sztucznej murawie przy ulicy Strumykowej, trener Mariusz Bekas zaplanował beep test, po nim krótką gierkę, a na koniec ćwiczenia siły funkcjonalnej. Najlepiej podczas beep testu zaprezentowali się Dawid Radomski oraz Radosław Mikołajczak, którzy wyraźnie przekroczyli 14 poziom.

W grupie trenujących było kilka nowych twarzy. W zajęciach uczestniczyli pozyskani w ostatnich dniach Radosław Mikołajczak i Mateusz Roszak. Poza tym pojawiło się kilku testowiczów. W gronie tym byli Igor Łuszczewski z SMSu Łódź, Szymon Lewandowski z Arki Gdynia i Konrad Syldatk z Błękitnych Wronki. Poza tym z nowych twarzy pojawił się jeszcze Jakub Hofmmann z zespołu juniorów starszych. Na poniedziałkowym treningu zabrakło jedynie Michała Steinke, którego zatrzymały ważne sprawy osobiste.

W tym tygodniu mieszkowcy mają zaplanowane trzy kolejne jednostki treningowe tj. we wtorek, czwartek i piątek oraz dwa mecze kontrolne w środę z Rozwojem Katowice i w sobotę z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Zawodnicy uczestniczący w poniedziałkowym treningu:

Bramkarze: Wiktor Beśka, Szymon Lewandowski, Dominik Nowicki, Konrad Syldatk, Jakub Woźniak.

Zawodnicy z pola: Adrian Bartkowiak, Miłosz Brylewski, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk, Jakub Hoffmann, Adam Konieczny, Tomasz Kaźmierczak, Mateusz Ławniczak, Igor Łuszczewski, Taras Maksymiv, Radosław Mikołajczak, Damian Pawlak, Dawid Radomski, Mateusz Roszak, Marcin Tomaszewski, Marcin Trojanowski, Dawid Urbaniak, Krzysztof Wolkiewicz.

10 lipca 2018 | 09:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *