Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Nielba po meczu z Mieszkiem: „Skompromitowaliśmy się, a nie przegraliśmy” (wypowiedzi)

Nie usłyszeli ciepłych słów po ostatnim gwizdku od swojego szkoleniowca piłkarze Nielby Wągrowiec, którzy ponieśli sromotną porażkę z Mieszkiem 7-0. Radosław Kołacki skierował w stronę swoich podopiecznych mocne słowa: „Skompromitowaliście się, a nie przegraliście” długo dyskutując z piłkarzami na temat ich gry. Nie może zatem dziwić, że nie miał ochoty by z nami rozmawiać i dopiero po kwadransie II trener drużyny gości wyszedł z szatni, by pozbierać myśli i opisać co poszło nie tak. W zupełnie innym nastroju był z kolei szkoleniowiec gnieźnian Mariusz Bekas. Oto co usłyszeliśmy po ostatnim gwizdku.

Przemysław Arendt (II trener Nielby) – Do momentu, w którym nie straciliśmy gola wszystko wyglądało bardzo dobrze. Ale jak się nie wykorzystuje takich sytuacji, to później dostaje się łatwe bramki. Do tego doszły kontuzje w naszym zespole i wszystko się posypało. Do tego sędzia nie uznał nam strzelonej bramki na 2-1, a to mogło jeszcze zmienić oblicze gry. Kolejne bramki to efekt naszego zmęczenia, bo graliśmy w „10” i gospodarze zdecydowanie zasłużyli na to zwycięstwo. Gramy 7-8 młodzieżowcami, a Mieszko ma klasowych graczy i widać było, że nasi bardziej uczyli się od nich gry. Życzę gnieźnianom awansu do III ligi z sympatii do tego klubu i aby to ekipa z naszej grupy weszła do wyższej klasy.

Mariusz Bekas (trener Mieszka) – Początek nie należał do nas i musimy się wystrzegać takich sytuacji, by tak łatwo dopuszczać rywali pod naszą bramkę. Na szczęście nasz goalkeeper stanął na wysokości zadania i podniósł morale całego zespołu. Później już dominowaliśmy na boisku, a ja się cieszę, że strzeliliśmy tyle goli. Kreujemy sytuacje i oby to był dobry prognostyk na dalsze mecze. Czekają nas za chwilę niezwykle ważne spotkania i takie sytuacje budują drużynę.

20 maja 2018 | 22:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *