Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Nowa trybun(k)a Mieszka

Spostrzegawczy kibice z pewnością zauważyli nową mini-trybunę na stadionie Mieszka, która „wyrosła” tuż przy budynku klubowym. Powstała z myślą o sponsorach, gościach i klubowych działaczach biało-niebieskich.

Pierwsi widzowie mogli z niej skorzystać podczas finałowego meczu Pucharu Polski z Polonią Środa Wlkp. Wymiarami może nie powala, ale chodziło o to by w końcu pojawiły się siedzące miejsca, tuż obok klubowego budynku. Do tej pory działacze i sponsorzy „kotłowali” się wokół głównego wejścia. Nowa trybun(k)a pomieści dokładnie 24 osoby. – Chcieliśmy, by wszyscy zaproszeni goście mogli usiąść w jednym miejscu. Teraz część stała przy wejściu do naszej siedziby, część szła na koronę aby usiąść. Teraz warunki dla nich są już odpowiednie – mówi nam prezes klubu ze Strumykowej, Maciej Ciesielski. Inwestycja nie doszła by do skutku gdyby nie zaangażowanie zarządu GOSiRu, który współpracując ze sponsorem ArmonBis, sfinalizowal ją.

GOSiR natomiast sukcesywnie modernizuje główne trybuny. Większość starych siedzisk po prawej stronie od wejścia została już wymieniona na nowe, a w kolejce czeka też lewa strona stadionu. W sumie jak ustaliliśmy, obiekt przy Strumykowej będzie mieć niedługo ponad 3000 nowych miejsc dla kibiców.

27 kwietnia 2018 | 06:46

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *