Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Oficjalnie: Z Unią na sztucznej murawie

Potwierdziły się informacje, o których wcześniej pisaliśmy – sobotni mecz Mieszka z Unią w Swarzędzu, odbędzie się na sztucznej murawie. Powodem jest oczywiście stan głównego boiska. Oto co na swojej stronnie napisał dziś gnieźnieński klub:

„Zmianie uległa lokalizacja sobotniego hitowego spotkania w grupie północnej IV ligi pomiędzy swarzędzką Unią a Mieszkiem Gniezno. Tegoroczna aura niestety nie rozpieszcza piłkarzy, nie tylko w naszej klasie rozgrywkowej. Przedłużająca się zima oraz opady deszczu powodują, że w złym stanie jest wiele boisk na których już w najbliższy weekend ma się rozpocząć rywalizacja o czwartoligowe punkty.

Z tym problemem musieli zmierzyć się także działacze w Swarzędzu, gdzie w sobotę zaplanowany został mecz dwóch najsilniejszych obecnie ekip w tabeli. Ostatecznie okazało się, że murawa naturalna na której występuje Unia nie nadaje się obecnie do użytku, a w dodatku mamy do czynienia z bardzo niesprzyjającymi prognozami pogody na najbliższe dni, co może jeszcze pogorszyć sytuację.

Stąd też zapadła jedyna sensowna w tych okolicznościach decyzja, że sobotni pojedynek odbędzie się na murawie ze sztuczną trawą, która znajduje się w sąsiedztwie stadionu z boiskiem naturalnym (na zdjęciu).

Nie zmienia się godzina rozpoczęcia meczu czyli 14.00.”

 

13 marca 2018 | 19:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *