Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Oficjalnie: Z Unią na sztucznej murawie

Potwierdziły się informacje, o których wcześniej pisaliśmy – sobotni mecz Mieszka z Unią w Swarzędzu, odbędzie się na sztucznej murawie. Powodem jest oczywiście stan głównego boiska. Oto co na swojej stronnie napisał dziś gnieźnieński klub:

„Zmianie uległa lokalizacja sobotniego hitowego spotkania w grupie północnej IV ligi pomiędzy swarzędzką Unią a Mieszkiem Gniezno. Tegoroczna aura niestety nie rozpieszcza piłkarzy, nie tylko w naszej klasie rozgrywkowej. Przedłużająca się zima oraz opady deszczu powodują, że w złym stanie jest wiele boisk na których już w najbliższy weekend ma się rozpocząć rywalizacja o czwartoligowe punkty.

Z tym problemem musieli zmierzyć się także działacze w Swarzędzu, gdzie w sobotę zaplanowany został mecz dwóch najsilniejszych obecnie ekip w tabeli. Ostatecznie okazało się, że murawa naturalna na której występuje Unia nie nadaje się obecnie do użytku, a w dodatku mamy do czynienia z bardzo niesprzyjającymi prognozami pogody na najbliższe dni, co może jeszcze pogorszyć sytuację.

Stąd też zapadła jedyna sensowna w tych okolicznościach decyzja, że sobotni pojedynek odbędzie się na murawie ze sztuczną trawą, która znajduje się w sąsiedztwie stadionu z boiskiem naturalnym (na zdjęciu).

Nie zmienia się godzina rozpoczęcia meczu czyli 14.00.”

 

13 marca 2018 | 19:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *