Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Oficjalnie: Z Unią na sztucznej murawie

Potwierdziły się informacje, o których wcześniej pisaliśmy – sobotni mecz Mieszka z Unią w Swarzędzu, odbędzie się na sztucznej murawie. Powodem jest oczywiście stan głównego boiska. Oto co na swojej stronnie napisał dziś gnieźnieński klub:

„Zmianie uległa lokalizacja sobotniego hitowego spotkania w grupie północnej IV ligi pomiędzy swarzędzką Unią a Mieszkiem Gniezno. Tegoroczna aura niestety nie rozpieszcza piłkarzy, nie tylko w naszej klasie rozgrywkowej. Przedłużająca się zima oraz opady deszczu powodują, że w złym stanie jest wiele boisk na których już w najbliższy weekend ma się rozpocząć rywalizacja o czwartoligowe punkty.

Z tym problemem musieli zmierzyć się także działacze w Swarzędzu, gdzie w sobotę zaplanowany został mecz dwóch najsilniejszych obecnie ekip w tabeli. Ostatecznie okazało się, że murawa naturalna na której występuje Unia nie nadaje się obecnie do użytku, a w dodatku mamy do czynienia z bardzo niesprzyjającymi prognozami pogody na najbliższe dni, co może jeszcze pogorszyć sytuację.

Stąd też zapadła jedyna sensowna w tych okolicznościach decyzja, że sobotni pojedynek odbędzie się na murawie ze sztuczną trawą, która znajduje się w sąsiedztwie stadionu z boiskiem naturalnym (na zdjęciu).

Nie zmienia się godzina rozpoczęcia meczu czyli 14.00.”

 

13 marca 2018 | 19:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *