Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Oficjalnie: Z Unią na sztucznej murawie

Potwierdziły się informacje, o których wcześniej pisaliśmy – sobotni mecz Mieszka z Unią w Swarzędzu, odbędzie się na sztucznej murawie. Powodem jest oczywiście stan głównego boiska. Oto co na swojej stronnie napisał dziś gnieźnieński klub:

„Zmianie uległa lokalizacja sobotniego hitowego spotkania w grupie północnej IV ligi pomiędzy swarzędzką Unią a Mieszkiem Gniezno. Tegoroczna aura niestety nie rozpieszcza piłkarzy, nie tylko w naszej klasie rozgrywkowej. Przedłużająca się zima oraz opady deszczu powodują, że w złym stanie jest wiele boisk na których już w najbliższy weekend ma się rozpocząć rywalizacja o czwartoligowe punkty.

Z tym problemem musieli zmierzyć się także działacze w Swarzędzu, gdzie w sobotę zaplanowany został mecz dwóch najsilniejszych obecnie ekip w tabeli. Ostatecznie okazało się, że murawa naturalna na której występuje Unia nie nadaje się obecnie do użytku, a w dodatku mamy do czynienia z bardzo niesprzyjającymi prognozami pogody na najbliższe dni, co może jeszcze pogorszyć sytuację.

Stąd też zapadła jedyna sensowna w tych okolicznościach decyzja, że sobotni pojedynek odbędzie się na murawie ze sztuczną trawą, która znajduje się w sąsiedztwie stadionu z boiskiem naturalnym (na zdjęciu).

Nie zmienia się godzina rozpoczęcia meczu czyli 14.00.”

 

13 marca 2018 | 19:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *