Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Pelikan dzieli się punktami z outsiderem

Runda wiosenna miała się dla nich zacząć o wiele lepiej. Po bezbarwnych i bezbramkowych 90 minutach rywalizacji Pelikan Niechanowo zremisował na wyjeździe z Kłosem II Zaniemyśl.

Pierwsze kilka minut gry należało do gospodarzy, którzy od pierwszego gwizdka ruszyli do ataku. Potrafili się jednak utrzymać na połowie niechanowian zaledwie przez chwilę. Potem do natarcia ruszyli goście. Trzeba jednak przyznać, że ta trwająca do przerwy przewaga nie przyniosła ani bramek, ani nawet wartych zapamiętania sytuacji. Jedynym ważnym – i jednocześnie przykrym – wydarzeniem pierwszej połowy była kontuzja kapitana Pelikana, Huberta Świątnickiego. Osłabiony w drugiej połowie Pelikan nie potrafił wypracować sobie sytuacji bramkowych i mimo ogromnej przewagi do Niechanowa podopieczni Aleksandra Stachowiaka wrócili tylko z jednym punktem.

Kłos II Zaniemyśl – Pelikan Niechanowo 0:0

Skład Pelikana: Patryk Szafran – Tomasz Winkel, Hubert Świątnicki (Albert Kowalski), Krzysztof Jackowiak, Mateusz Pawłowski, Przemysław Wiśniewski (Maciej Białas), Dawid Połatyński, Patryk Waluszyński, Jakub Januchowski, Andrzej Stefański (Błażej Matysiak), Adrian Łucki (Patryk Jankowski).

31 marca 2018 | 19:33

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *