Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Pelikan znów zagra przy Strumykowej

Przed zespołem Pelikana Niechanowo drugi zimowy sparing w okresie przygotowawczym. Tym razem podopieczni Aleksandra Stachowiaka podejmą zespół Lubońskiego 1943 Luboń. Mecz w sobotę o godz. 18.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Strumykowej.

Po zeszłotygodniowym dość łatwym zwycięstwie w pierwszym test-meczu, teraz poprzeczka zdaje się iść nieco w górę. Rywalem zielono-czarnych będzie reprezentant poznańskiej „okręgówki” Luboński 1943 Luboń. Mimo że lubonianie zajmują podobne miejsce w tabeli jak poprzedni rywal Pelikana – Polonia Golina, to należy stwierdzić, że poznańska klasa okręgowa jest „ciut” mocniejsza. Ekipa Lubońskiego do sobotniego meczu przystąpią pod wodzą nowego trenera Jacka Paska, co również może spowodować ich dużo lepszą grę poprzez tzw. „efekt nowej miotły”.

Zielono-czarni przystąpią do tego spotkania osłabieni. Niestety na ostatnim treningu kontuzji nabawił się Albert Kowalski, a wcześniej z treningów wypadł również Andrzej Stefański. Ten ostatni, choć wziął udział w piątkowych zajęciach, prawdopodobnie w sobotnim meczu jeszcze nie wystąpi. Zabraknie również Patryka Stachowiaka, którego zatrzymały sprawy osobiste. Pozostali gracze są do dyspozycji trenera Stachowiaka i zapewne zrobią wszystko, aby pokonać wyżej notowanego rywala.

Źródło: pelikanniechanowo.pl

02 lutego 2018 | 21:40

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *