Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Pelikany latają wyżej w Niechanowie

Kolejny sparing już za zawodnikami dwóch Pelikanów – Niechanowo i Żydowo. W tym starciu lepsi okazali się zawodnicy z A-klasy, wygrywając 3:0.

Początek spotkania rozgrywanego w Gnieźnie należał do drużyny Fary-Pelikana. Od pierwszego gwizdka sędziego nacierali na bramkę Patryka Szafrana, stwarzając groźne sytuacje. Grający drugim garniturem zespół zielono-czarnych nie zamierzał jednak odpuścić i pod koniec pierwszej połowy po podaniu Adriana Łuckiego do siatki trafił Maciej Staszewski. Ten gol ustalił wynik pierwszej części gry na 1:0. Druga połowa już od pierwszych minut przebiegała pod dyktando drużyny z Niechanowa. Na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 80 minuty. Wtedy to na 2:0 podwyższył – zdobywając pierwszego gola w seniorskim zespole Pelikana – siedemnastoletni wychowanek, Dawid Zamiara. Wynik meczu chwilę później ustalił Adrian Łucki.

Pelikan Niechanowo 3:0 Fara-Pelikan Żydowo

Skład Pelikana: Patryk Szafran, Krzysztof Jackowiak, Hubert Świątnicki, Tomasz Winkel, Przemysław Wiśniewski, Gracjan Działak, Patryk Waluszyński (Dawid Połatyński), Maciej Staszewski (Andrzej Stefański), Adrian Łucki, Patryk Jankowski (Dawid Zamiara), Jakub Januchowski.

Fot.: pelikanniechanowo.pl

19 marca 2018 | 16:42

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *