Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Pelikany latają wyżej w Niechanowie

Kolejny sparing już za zawodnikami dwóch Pelikanów – Niechanowo i Żydowo. W tym starciu lepsi okazali się zawodnicy z A-klasy, wygrywając 3:0.

Początek spotkania rozgrywanego w Gnieźnie należał do drużyny Fary-Pelikana. Od pierwszego gwizdka sędziego nacierali na bramkę Patryka Szafrana, stwarzając groźne sytuacje. Grający drugim garniturem zespół zielono-czarnych nie zamierzał jednak odpuścić i pod koniec pierwszej połowy po podaniu Adriana Łuckiego do siatki trafił Maciej Staszewski. Ten gol ustalił wynik pierwszej części gry na 1:0. Druga połowa już od pierwszych minut przebiegała pod dyktando drużyny z Niechanowa. Na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 80 minuty. Wtedy to na 2:0 podwyższył – zdobywając pierwszego gola w seniorskim zespole Pelikana – siedemnastoletni wychowanek, Dawid Zamiara. Wynik meczu chwilę później ustalił Adrian Łucki.

Pelikan Niechanowo 3:0 Fara-Pelikan Żydowo

Skład Pelikana: Patryk Szafran, Krzysztof Jackowiak, Hubert Świątnicki, Tomasz Winkel, Przemysław Wiśniewski, Gracjan Działak, Patryk Waluszyński (Dawid Połatyński), Maciej Staszewski (Andrzej Stefański), Adrian Łucki, Patryk Jankowski (Dawid Zamiara), Jakub Januchowski.

Fot.: pelikanniechanowo.pl

19 marca 2018 | 16:42

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *