Piast bezsilny w pojedynku z Jurandem

Początek wiosennej rundy A-klasy nie jest udany dla Piasta Łubowo. W wyjazdowym spotkaniu zespół przegrał z Jurandem Koziegłowy 5:1.

Obie drużyny były przygotowane na fizyczną walkę. Taką też obserwowaliśmy od pierwszego gwizdka sędziego. Kwestią czasu było, aż któraś z drużyn napocznie rywala. To udało się gospodarzom, którzy po rykoszecie pokonali Alana Piechowiaka. Piast próbował odpowiedzieć licznymi akcjami na skrzydłach i wrzutkami w pole karne, ale skuteczności brakowało. Tuż przed przerwą Jurand podwyższył na 2:0 strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego. Drugą połowę goście rozpoczęli od zdobytej przez Sławomira Kasprzaka bramki kontaktowej, ale po chwili kontra zespołu z Kozichgłów przyniosła trzeciego gola. Piast próbował atakować i po raz kolejny dojść do rywali, ale to przyniosło tylko kolejne stracone bramki – na 4:1 oraz z rzutu karnego na 5:1.

Jurand Koziegłowy – Piast Łubowo 5:1 (2:0)

Skład Piasta: Alan Piechowiak – Adrian Wachoń (70′ Adrian Łucjan), Łukasz Reszelewski, Przemysław Wolniewicz, Arkadiusz Wiśniewski (75′ Kamil Kupidura) – Karol Szwajcowski (80′ Mariusz Jabkiewicz), Patryk Kanclerz, Kamil Maciejewski (65′ Yura Mazur) – Sławomir Kasprzak, Filip Adamski (87′ Kamil Berka), Maciej Adamski (85′ Miłosz Kasprzyk)

31 marca 2018 | 20:41