Piast Łubowo zwycięski w sparingu z Huraganem

Za nami kolejny sparing Piasta Łubowo. Tym razem ekipa ta pokonała juniorów starszych Huraganu Pobiedziska 2:0 (0:0).

Piłkarze Piasta w pierwszej połowie stworzyli kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Najgroźniejsze to dośrodkowanie Mariusza Jabkiewicza, które próbował głową wykończyć Maciej Adamski, niestety piłka minęła minimalnie słupek. W późniejszych minutach bramkarza Huraganu próbował pokonać Mariusz Jabkiewicz czy Michał Kanclerz, niestety żaden z nich nie umieścił piłki w bramce. Do przerwy 0:0.

W drugiej połowie oba zespoły bardziej otwarcie atakowały bramkę przeciwnika. Kilka strzałów na bramkę oddawali Maciej Adamski, Testowany 1 i Mariusz Jabkiewicz. Pod grą był również Kamil Maciejewski i Karol Szwajcowski, który dwukrotnie uderzał z dalszej odległości. W około 70′ bramkę zdobył Karol Szwajcowski, wysoki pressing pomocnika zaowocował przejęciem piłki i płaskim strzałem wprost do bramki. W 80′ po kontrataku Patryk Kanclerz przejął futbolówkę od kolegi i indywidualnym rajdem przedarł się w okolice 20-tego metra, a tam podciął piłkę nad bezradnym bramkarzem.

Skład: Oskar Kidawa – Michał Kanclerz, Łukasz Reszelewski, Przemysław Wolniewicz, Adrian Wachoń – Karol Szwajcowski, Patryk Kanclerz, Kamil Maciejewski – Maciej Adamski, Mariusz Jabkiewicz, Testowany 1

Z ławki wchodzili: Zdzislaw Obara, Adrian Łucjan, Kamil Berka, Miłosz Kasprzyk, Bartosz Gładki

Źródło: GKS Piast Łubowo

23 lutego 2018 | 22:20