Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Piast Łubowo zwycięski w sparingu z Huraganem

Za nami kolejny sparing Piasta Łubowo. Tym razem ekipa ta pokonała juniorów starszych Huraganu Pobiedziska 2:0 (0:0).

Piłkarze Piasta w pierwszej połowie stworzyli kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Najgroźniejsze to dośrodkowanie Mariusza Jabkiewicza, które próbował głową wykończyć Maciej Adamski, niestety piłka minęła minimalnie słupek. W późniejszych minutach bramkarza Huraganu próbował pokonać Mariusz Jabkiewicz czy Michał Kanclerz, niestety żaden z nich nie umieścił piłki w bramce. Do przerwy 0:0.

W drugiej połowie oba zespoły bardziej otwarcie atakowały bramkę przeciwnika. Kilka strzałów na bramkę oddawali Maciej Adamski, Testowany 1 i Mariusz Jabkiewicz. Pod grą był również Kamil Maciejewski i Karol Szwajcowski, który dwukrotnie uderzał z dalszej odległości. W około 70′ bramkę zdobył Karol Szwajcowski, wysoki pressing pomocnika zaowocował przejęciem piłki i płaskim strzałem wprost do bramki. W 80′ po kontrataku Patryk Kanclerz przejął futbolówkę od kolegi i indywidualnym rajdem przedarł się w okolice 20-tego metra, a tam podciął piłkę nad bezradnym bramkarzem.

Skład: Oskar Kidawa – Michał Kanclerz, Łukasz Reszelewski, Przemysław Wolniewicz, Adrian Wachoń – Karol Szwajcowski, Patryk Kanclerz, Kamil Maciejewski – Maciej Adamski, Mariusz Jabkiewicz, Testowany 1

Z ławki wchodzili: Zdzislaw Obara, Adrian Łucjan, Kamil Berka, Miłosz Kasprzyk, Bartosz Gładki

Źródło: GKS Piast Łubowo

23 lutego 2018 | 22:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *