#PiłkarskiRaport: Vitcovia i Lechita na plus

Pod koniec niedzieli zaglądamy jeszcze na niższe szczeble piłkarskie. Jak poszło drużynom z naszego powiatu?

V liga 2019/2020, wielkopolska I

Huragan Pobiedziska 5-3 Czarni Czerniejewo

Bramki dla Czarnych: Maciej Matuszak, Kamil Draheim, Patryk Buczkowski.

Concordia Murowana Goślina 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno

Zjednoczeni na ostatnią kolejkę wybrali się do Murowanej Gośliny aby zmierzyć się z liderem rozgrywek Concordią. Od początku spotkania dominowali gospodarze a mógł się o tym przekonać nasz bramkarz Szymon Płoszyński, który musiał często interweniować. Wydawało się, że sytuacja się uspokoiła jednak w 32 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Bramka padła po rzucie rożnym. W pierwszej części gry Zjednoczeni raz zagrozili bramce gospodarzy, w dobrej sytuacji znalazł się Krzysztof Majchrzak, jednak piłka powędrowała nad poprzeczką. Druga odsłona była zdecydowanie lepsza po stronie naszych piłkarzy, Zjednoczeni często atakowali i mieli dużo szans na zdobycie bramki natomiast pewnie interweniował bramkarz z Murowanej Gośliny. Gospodarze zdobyli bramkę na 2:0 w 58 minucie po błędzie linii defensywy. Po stracie 2 bramki jeszcze kilkukrotnie mógł zmienić się wynik po jednej i drugiej stronie jednak tak się nie stało. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Concordia umocniła się w tabeli na pozycji lidera natomiast Zjednoczeni spadli na 12 lokatę. Teraz czas na roztrenowanie i można zacząć myśleć o sezonie przygotowującym do drugiej rundy V ligi gr.1 .

Skład: Płoszyński, Kachniarz, Szymański, Korzycki(68’ Czarnecki Kacper), Ferenc, Majchrzak, Siwa, Czarnecki Bartosz( 79’ Hałajczak), Ciążyński( 80’ Grzegorski), Wysocki, Bartkowiak

Rezerwa: Kaczmarek

Trener: Grzegorz Witkowski
Kierownik: Tobiasz Bartkowski

(za: TLKS Zjednoczeni Trzemeszno)

V liga 2019/2020, wielkopolska III

Vitcovia Witkowo 3-0 Tulisia Tuliszków

Bramki dla Vitcovii strzelali: Oskar Pietrzak 2 oraz Michał Wiśniewski.

Klasa okręgowa 2019/2020, wielkopolska II

Lechita Kłecko 5-1 Orzeł Grzegorzew

Bramki dla Lechity:

47′ Sławomir Kasprzak
54′ Hubert Nowak
58′ Paweł Kadłubowicz
81′ Mateusz Kriger -karny
90’+3 Michał Kędziora

17 listopada 2019 | 22:19