#PiłkarskiRaport: Wielkie emocje w Baborówku i awans dla Czarnych. Pelikan zremisował po golu samobójczym

W środę doszło do dwóch spotkań z udziałem naszych drużyn. We Wrześni Pelikan Niechanowo zremisował 1:1 z miejscowymi rezerwami Victorii, z kolei w Baborówku, po bardzo emocjonującym spotkaniu, awans do kolejnej fazy wojewódzkiego Pucharu Polski wywalczyli Czarni Czerniejewo.

Klasa okręgowa 2019/2020, wielkopolska II

Victoria II Września 1-1 Pelikan Niechanowo

Pelikan znów na remis. Tym razem niechanowianie podzielili się punktami z rezerwami wrzesińskiej Victorii. W 85. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, by w 90. min. sobie je… odebrać! Victoria strzeliła bramkę samobójczą, wobec czego musiała pogodzić się z utratą zwycięstwa.

Puchar Polski 2019/2020, Wielkopolski ZPN – Poznań

LKS Baborówko 5-5 Czarni Czerniejewo (k. 3-4)

Arcyemocjonujący przebieg miał środowy mecz Pucharu Polski w Baborówku, gdzie miejscowy LKS podejmował Czarnych Czerniejewo. Po pierwszej połowie goście prowadzili 2:1. W drugiej wysforowali się na prowadzenie 5:2, jednak gospodarze nie odpuszczali i zdołali wyrównać. Ostatecznie zwycięzca został wyłoniony podczas serii rzutów karnych, w których lepiej spisali się zawodnicy z Czerniejewa.

11 września 2019 | 18:17