#PiłkarskiRaport: Zjednoczeni sięgają dna. Vitcovia znów wygrywa

Sobota była całkiem udanym dniem dla drużyn z naszego powiatu – bilans zwycięstw przewyższa porażki. Niepokoi na pewno kolejne niepowodzenie drużyny z Trzemeszna. Cieszy natomiast, że Vitcovia, po kiepskim początku, wygrała następny mecz.

V liga 2019/2020, wielkopolska I

Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Sparta Oborniki

Kolejne niepowodzenie Zjednoczonych. Tym razem przegrali u siebie z ekipą z Obornik. W Trzemesznie mają o czym myśleć, bo drużyna okupuje ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Jeszcze moment i będzie „czerwoną latarnią”.

Wełna Skoki 3-3 Czarni Czerniejewo

Strzelanina w Skokach na remis. Wynik spotkania już w 9. minucie otworzył Kamil Draheim. 8 minut później gospodarze zdołali wyrównać. Tuż przed przerwą gości na ponowne prowadzenie wyprowadził Mateusz Goździaszek.

Pierwszego gola po przerwie zdobyli gospodarze. W 70. minucie Wełna zdołała wyjść na prowadzenie. Później, w 79. min. wyrównał Maciej Lisiecki. Było to ostatnie trafienie w sobotnim spotkaniu – zakończyło się ono podziałem punktów. Czarni nadal liderem tabeli.

V liga 2019/2020, wielkopolska III

Vitcovia Witkowo 3-2 Piast Kobylin

Wynikiem 3:2 zakończył się dzisiejszy mecz seniorów Vitcovii Witkowo z Piastem Kobylin. Gola na wagę 3 punktów w doliczonym czasie gry strzelił rezerwowy Kacper Boczkowski. Wcześniej na listę strzelców wpisali się Oskar Pietrzak i Michał Wiśniewski (GKS Vitcovia Witkowo).

Klasa okręgowa 2019/2020, wielkopolska II

LKS Ślesin 2-3 Lechita Kłecko

W dzisiejszym meczu z LKS Ślesin Lechita przegrywał już 0:2, ale dzięki walce do końca wrócił do Kłecka z trzema punktami! Po dwóch trafieniach Kacpra Serwatki i jednym Pawła Kadłubowicza Lechici wygrali 3:2!

Klasa B 2019/2020, wielkopolska V

Stella II Luboń 3-5 Mieszko II Gniezno

W 4 kolejce rozgrywek Klasy B podopieczni Przemysława Otuszewskiego pokonali w Luboniu rezerwy tamtejszej Stelli 5:3. Warto zaznaczyć, że do przerwy młodzi mieszkowcy przegrywali już 0:3, aby w drugiej odsłonie odrobić straty i zainkasować trzy punkty. Po dwie bramki dla Mieszka zdobyli Kacper Zimmer i Bartosz Goździński, a jedną Hubert Walerjańczyk (MKS Mieszko Gniezno).

Fara Pelikan Żydowo 0-0 Wełnianka Kiszkowo

– Niestety, kolejny remis – napisali po tym meczu przedstawiciele Fary Pelikan Żydowo.

GKS Gułtowy 1-4 Lider Szczytniki Czerniejewskie

Lider z trzecią wygraną z rzędu. Bramki dla ekipy ze Szczytnik Czerniejewskich inkasowali Dawid Kierzek i Dominik Jabkiewicz. Obydwaj wpisywali się na listę strzelców dwa razy.

Wełna Rogoźno 1-2 KS Fałkowo

Ekipa z Fałkowa wywiozła trzy punkty z trudnego terenu. Bramki dla KS-u zdobywali Maurycy Szumiński oraz Oskar Włodarczyk.

14 września 2019 | 18:45