Porażka na koniec nieudanej rundy

Porażką zakończyli czwartoligowi sezon 2021/22 piłkarze Mieszka. W ostatnim spotkaniu na własnym obiekcie gnieźnianie ulegli Niebie Wągrowiec 1-2.

Pierwszą bramkę gnieźnianie stracili w 26.minucie, gdy akcję Nielby wykończył strzałem z 15 metrów MIkołaj Król. Gdy wydawało się, że pierwsza część skończy się minimalnymprowadzenmem gości, niepotrzebny faul Damiana Garstki zakończył się podyktowaniem rzutu karnego. Rafał Leśniewski zamienił go na gola i Nielba schodziła do szatni prowadząc 2-0.

W 56.minucie kolejny raz skomplikowaliśmy sobie jeszcze bardziej sytuację, bo Garstka ujrzał drugą żółtą kartkę, osłabiając swój zespół. W potworym upale gnieźnianie starali się jeszcze odwrócić lody meczu, jednak kontaktowego gola zdobyli dopiero w doliczonym czasie, gdy Kacper Zimmer z bliskiej odległości trafił do siatki. Na więcej nie było już czasu.

Mieszko Gniezno – Nielba Wągrowiec 1-2 (0-2)

Bramka dla Mieszka: Zimmer 90+3

26 czerwca 2022 | 12:38