Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Potrafi przejść 4,5 km, podbijając futbolówkę. 9 czerwca przyjedzie do Gniezna

Żadnego fana piłki nożnej nie może zabraknąć na spotkaniu z Krzysztofem Golonką, który 9 czerwca przyjedzie do Gniezna. 28 latek czyni cuda z futbolówką. Jest Mistrzem Świata Trików Piłkarskich i najpopularniejszym sportowym youtuberem w Polsce! Poza tym był finalistą programu Mam Talent.

Golonka to również najbardziej doświadczony piłkarski performer w naszym kraju. Ma ponad dziesięć lat doświadczenia, ponad tysiąc pokazów w… ponad 41 państwach! Niebawem będzie miał milion fanów na YouTube, a na Facebooku jego liczba fanów dochodzi powoli do 400 tysięcy. Oszałamiające liczby, nieprawdaż?

„Witam Cię Człowieku, z tej strony Krzychu Golonka. W skrócie podbijam Świat z piłką nożną… ” – takimi słowami Golonka reklamuje się na swojej stronie internetowej.

To krótkie zdanie, którym rozpoczynam każdy swój odcinek (na YouTube – dop. red.) po prostu obrazuje całe moje życie. To dzięki wytrwałości oraz chęci dążenia do celu każdego dnia spełniam swoje marzenia z dzieciństwa i od ponad 10 lat występuje ze swoimi autorskimi pokazami oraz warsztatami na całym świecie.Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi uczynić swoją pasję pracą i zbudować prężnie działającą firmę, dzięki której wraz ze swoim teamem mogę zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania na organizowane przez Państwa wydarzenia sportowe i nie tylko – pisze słynny performer.

Jego show podziwiano w Dubaju, Abu Dhabi czy w Stanach Zjednoczonych. Teraz to gnieźnianie będą mieli okazję, by zobaczyć próbkę umiejętności Krzysztofa Golonki. Jego najnowszym wyczynem jest przejście w niecałe dwie godziny 4,5 km przy ciągłym podbijaniu piłki futbolowej! Dokonał tego pod koniec maja, na wyzwanie RMF FM.

Krzysztof Golonka pojawi się 9 czerwca (sobota) o godzinie 11:00 w Galerii Gniezno. – Będę tam ja i moja ekipa – mówi w krótkim filmiku, który publikujemy poniżej.

Fot. Facebook Krzysztofa Golonki

01 czerwca 2018 | 18:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *