Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

Prezydent dotrzymuje obietnicy. Orlik przy ul. Małej wkrótce będzie naprawiony

Zgodnie z obietnicą, która padła podczas niedawnego spotkania władz naszego miasta z mieszkańcami Arkuszewa, „Orlik” przy ulicach Małej i Wierzbiczany do końca lipca (lub nawet kilka dni wcześniej, jak zobowiązał się mi gnieźnieński wykonawca) zostanie naprawiony.

To jedne z ostatnich skutków ubiegłorocznej „nawałnicy stulecia”, które jeszcze nie były usunięte. W tym wypadku trwało to długo, głównie ze względu na czas potrzebny na analizy i ekspertyzy stanu boiska.

Okazało się, że niestety realizowany przez poprzednie władze miasta „Orlik” wybudowany został niezgodnie ze sztuką budowlaną. Skutkiem tego były większe, niż ktokolwiek się spodziewał zniszczenia na skutek wichury: nie tylko płotu czy piłkochwytów, ale także samej nawierzchni.

– Na dobrą sprawę należałoby go wybudować na nowo, ale to kosztowałoby ponad 1,3 mln złotych, na co jako Miasto w tej chwili nie możemy sobie pozwolić. Udało nam się jednak znaleźć wykonawcę, który za kilkadziesiąt tysięcy go chociaż naprawi. Tyla na razie możemy zrobić. Chociaż i aż tyle – czytamy na fanpage’u prezydenta Tomasza Budasza. 

Źródło: Tomasz Budasz (Facebook)

13 lipca 2018 | 14:41

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *