Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Przełom przy Strumykowej! Zapadło ważne porozumienie!

We wtorek doszło do bardzo ważnego spotkania, które bez wątpienia będzie miało duży wpływ na losy piłki nożnej w Gnieźnie. Zarząd MKS „Mieszko”, na czele z prezesem Maciejem Ciesielskim, przy udziale prezesa PEC-u Dariusza Zamiara, porozumiał się z grupą sponsorów na czele z przedstawicielem Jackiem Owczarzakiem oraz z dotychczasowym dyrektorem sportowym Dawidem Frąckowiakiem na temat współpracy w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi!

Wszystko dla dobra piłki nożnej w naszym mieście! Teraz wszystkie ręce na pokład i walczymy w III lidze o najwyższe cele – informują działacze Mieszka.

To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników gnieźnieńskiej piłki nożnej. Dawid Frąckowiak zdążył już pokazać, że świetnie pasuje do funkcji dyrektora sportowego. Właśnie on był jednym z ojców sukcesu, jakim był awans „Mieszkowców” do trzeciej ligi.

Porozumienie z grupą sponsorów, na czele z Jackiem Owczarzakiem, to kolejna kapitalna informacja. Miejmy nadzieję, że to pozwoli zbudować solidny budżet na zbliżające się rozgrywki i gnieźnianie będą mogli cieszyć się futbolu w dobrym wydaniu.

03 lipca 2018 | 19:04

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *