Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Przełom przy Strumykowej! Zapadło ważne porozumienie!

We wtorek doszło do bardzo ważnego spotkania, które bez wątpienia będzie miało duży wpływ na losy piłki nożnej w Gnieźnie. Zarząd MKS „Mieszko”, na czele z prezesem Maciejem Ciesielskim, przy udziale prezesa PEC-u Dariusza Zamiara, porozumiał się z grupą sponsorów na czele z przedstawicielem Jackiem Owczarzakiem oraz z dotychczasowym dyrektorem sportowym Dawidem Frąckowiakiem na temat współpracy w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi!

Wszystko dla dobra piłki nożnej w naszym mieście! Teraz wszystkie ręce na pokład i walczymy w III lidze o najwyższe cele – informują działacze Mieszka.

To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników gnieźnieńskiej piłki nożnej. Dawid Frąckowiak zdążył już pokazać, że świetnie pasuje do funkcji dyrektora sportowego. Właśnie on był jednym z ojców sukcesu, jakim był awans „Mieszkowców” do trzeciej ligi.

Porozumienie z grupą sponsorów, na czele z Jackiem Owczarzakiem, to kolejna kapitalna informacja. Miejmy nadzieję, że to pozwoli zbudować solidny budżet na zbliżające się rozgrywki i gnieźnianie będą mogli cieszyć się futbolu w dobrym wydaniu.

03 lipca 2018 | 19:04

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *