Piłka nożna

Nielba - Mieszko 0-0
Mieszko - Polonia K. 3-3
Mieszko - Victoria 1-3

Żużel

Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40
Kolejarz O. - Start 44-46

Koszykówka

MKK - Ciech 64-74
SMS - MKK 56-74
MKK - ...

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Buk 27-22
MKS - FunFloor 25-30
Piotrkovia - MKS 27-30

Futsal

KS - Wenecja 4-3
KKF - KS 6-3
KS - ...

Przełom przy Strumykowej! Zapadło ważne porozumienie!

We wtorek doszło do bardzo ważnego spotkania, które bez wątpienia będzie miało duży wpływ na losy piłki nożnej w Gnieźnie. Zarząd MKS „Mieszko”, na czele z prezesem Maciejem Ciesielskim, przy udziale prezesa PEC-u Dariusza Zamiara, porozumiał się z grupą sponsorów na czele z przedstawicielem Jackiem Owczarzakiem oraz z dotychczasowym dyrektorem sportowym Dawidem Frąckowiakiem na temat współpracy w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi!

Wszystko dla dobra piłki nożnej w naszym mieście! Teraz wszystkie ręce na pokład i walczymy w III lidze o najwyższe cele – informują działacze Mieszka.

To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników gnieźnieńskiej piłki nożnej. Dawid Frąckowiak zdążył już pokazać, że świetnie pasuje do funkcji dyrektora sportowego. Właśnie on był jednym z ojców sukcesu, jakim był awans „Mieszkowców” do trzeciej ligi.

Porozumienie z grupą sponsorów, na czele z Jackiem Owczarzakiem, to kolejna kapitalna informacja. Miejmy nadzieję, że to pozwoli zbudować solidny budżet na zbliżające się rozgrywki i gnieźnianie będą mogli cieszyć się futbolu w dobrym wydaniu.

03 lipca 2018 | 19:04

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *