Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Przemysław Urbaniak: „Mamy dwóch rannych”

Podziałem punktów zakończył się kolejny mecz IV ligi z udziałem Mieszka. Gnieźnianie zremisowali w Kórniku z Kotwicą 1-1 (0-0). – Mamy dwóch rannych po tym spotkaniu – słyszymy.

Umiarkowanie zadowolony jest po tym meczu sztab szkoleniowy biało-niebieskich. Gnieźnianie wprawdzie przegrywali w tym meczu, jednak po wyrównującym golu, mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trener Przemysław Urbaniak mówi o dwóch rannych – Mogliśmy przegrać, ale mogliśmy też zwyciężyć i tak było w drugiej połowie. Mamy tutaj klasyczną sytuację i po piłkarsku mówimy o tym „mamy dwóch rannych”. Jako goście powinniśmy być zadowoleni, ale jest niedosyt, bo powinniśmy domknąć na swoją korzyść ten mecz. Mieliśmy bardzo dobre sytuacje Krzysztofa Wolkiewicza i Tomka Kaźmierczaka. W pierwszej sytuacji świetnie wybronił bramkarza, w drugiej, piłka minimalnie chybiła światło bramki. WIęc musi być niedosyt. Jestem dziś zadowolony z postawy drużyny, postawiliśmy twarde warunki rywalom i odpowiedzieliśmy po stracie gola.

Po tym meczu kontuzje już na szczęście ominęły mieszkowców i do pokaźnego grona wyłączonych z gry, już nikt nie dołączył. Wrócił natomiast na boisko obrońca, Dawid Urbaniak. – Nie mamy Adriana Franczaka, Michała Steinke i Miłosza Brylewskiego, więc to spory problem. Cieszy za to postawa w ataku Tomka Bzdęgi, który znów trafił do siatki. Pokazuje charakter, jest inspiracją dla młodszych kolegów i widać, że jest dobrze przygotowany do rundy. Cieszy mnie to – kończy trener gnieźnian.

 

31 sierpnia 2022 | 18:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *