Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Rusza Liga Wielkopolska!

Już w sobotę rozpoczynamy kolejny sezon Ligi Wielkopolskiej. Podobnie jak w poprzednich latach, rywalizacja toczyć się będzie w czterech lokalizacjach: Poznań, Kalisz, Gniezno oraz Gmina Kleszczewo.

Pierwsza kolejka spotkań w Gnieźnie rozpocznie się spotkaniem KopCup.pl vs ANN-JUST. KopCup.pl stawia w naszych rozgrywkach pierwsze kroki. Formę oraz umiejętności nowej drużyny sprawdzi Ann-Just, który sezon jesienny zakończył na ostatnim miejscu podium. Witamy również Bovelli Bedding, choć może nie do końca jest to nowa drużyna, bo przecież kilku zawodników nieraz kopało piłkę w rozgrywkach Ligi Wielkopolskiej, ale w innych barwach. Na początek podejmą mistrza z poprzedniego sezonu. Drużynę, która przeszła całą rundę „suchą stopą”. Mowa tu oczywiście o Husarii Auto Format.

Na koniec Materiały Budowlane Andrzejewski (dawna Viva) vs Fachobet Posadzki, czyli część drużyny Castorama, która zeszły sezon zakończyli z tytułem wicemistrzowskim. W historii  rozgrywek obie drużyny jeszcze się ze sobą nie mierzyły. Ten pojedynek został oznaczony mianem spotkania kolejki. Mecz będzie można oglądać na żywo poprzez naszą stronę FB – www.facebook.com/LigaWielkopolska/.

15.00     KopCup.pl vs Ann-Just Gniezno

15.45     Lorus Challenge

16.00     bovelli bedding vs Husaria Auto Format Gniezno

16.45     Fachobet Posadzki vs Materiały Budowlane Andrzejewski – live

Tekst + zdjęcie: Liga Wielkopolska

16 marca 2018 | 12:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *