Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Skuter czeka na jednego z kibiców przy Strumykowej!

Takiej nagrody dla kibiców przy Strumykowej dawno nie było. Każdy, kto kupi bilet na mecz Mieszka, ma szansę na wygranie skutera (na zdj.)!

Każdy kto przyszedł ostatnio na mecz Mieszka, zauważył być może stojący tuż obok klubowego budynku nowiutki motorower. To nagroda, którą działacze Mieszka, wraz ze sponsorem – firmą Motomar – przygotowali dla sympatyków piłki nożnej. Zasada jest wyjątkowo prosta. Każdy, kto kupi w kasie wejściówkę, wrzuca ją potem (z wpisanym numerem telefonu) do specjalnej urny.

Swoje szanse (i takich kibiców jest coraz więcej) można oczywiście zwiększyć kupując kilka biletów. Każdy oczywiście będzie brał udział w losowaniu głównej nagrody. Biorąc pod uwagę, że wejściówki nie są drogie (8zł normalna), a meczów do zakończenia sezonu ciągle zostało kilka, włączyć do gry można się w każdym momencie. To jednak nie wszystko! Jak dowiedzieliśmy się, prócz skutera, są planowane jeszcze dwie dodatkowe nagrody niespodzianki. Losowanie odbędzie się w trakcie meczu barażowego o awans do III ligi.

02 maja 2018 | 20:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *