Słaby Pomorzanin też za silny na Mieszko

Dalej bez zwycięstwa, z zaledwie czterema strzelonymi golami i aż 21 straconymi. To bilans gnieźnian po sobotniej porażce w Toruniu z Pomorzaninem 3-1 (1-1). Autorem jedynej bramki dla biało-niebieskich był znów Jakub Hoffmann.

Przez nieco ponad godzinę wydawało się, że jest szansa na wywiezienie korzystnego rezultatu z Torunia. Zespół Pomorzanina, który podobnie jak Mieszko, nie wygrał jeszcze w tym sezonie żadnego meczu remisował do 69 minuty z gnieźnianami 1-1. Trafienie dla biało-niebieskich zaliczył Jakub Hoffmann, niestety był to jedyny gol, jaki był naszym udziałem w tym spotkaniu. W 69 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a już w doliczonym czasie, przypieczętowali wygraną trzecią bramką.

W tabeli Mieszko jest na ostatnim, 22 miejscu. Prowadzi Radunia Stężyca i Polonia Środa – obie drużyny mają na koncie komplet zwycięstw

Pomorzanin Toruń – Mieszko Gniezno 3-1 (1-1)