Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Mieszko - Kotwica 2-0
Obra - Mieszko 2-1

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
MKS - Młyny 27-25
FunFloor - MKS 37-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Sparing Pelikana bez rozstrzygnięcia

Po raz ósmy w tym okresie przygotowawczym swoje siły sprawdzali piłkarze Pelikana Niechanowo. Tym razem przyszło im się mierzyć z przedostatnią drużyną klasy okręgowej, Spartą Orzechowo. Na boisku padł remis 1:1.

Od początku spotkania na boisku panował chaos. Pierwsi wybili się z niego zawodnicy z Niechanowa, którzy zaczęli powoli konstruować akcje. Po jednej z nich piłka trafiła w rękę obrońcy Sparty za linią szesnastego metra i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił w 22 minucie Krzysztof Jackowiak. Chwilę później świetną okazję na podwyższenie wyniku miał Patryk Jankowiak, ale nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Do przerwy było 1:0 dla Pelikana. Zielono-czarni po przerwie bardzo mocno przycisnęli Spartowców, lecz nie umieli wykorzystać szans, które sobie kreowali. W końcu to się zemściło. Po jednej z niewielu kontr drużyny z Orzechowa piłkę głową z pola karnego próbował wybić Maciej Białas, lecz zrobił to tak pechowo, że futbolówka znalazła się w siatce bramki Patryka Szafrana. Mimo dominacji na boisku Pelikanowi nie udało się już strzelić drugiego gola i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Pelikan zagrał w składzie: Patryk Szafran – Maciej Białas, Krzysztof Jackowiak (Andrzej Stefański), Tomasz Winkel, Przemysław Wiśniewski, Alan Polus (Maciej Staszewski), Patryk Waluszyński, Dawid Połatyński, Adrian Łucki (Albert Kowalski), Patryk Jankowski (Dawid Zamiara), Jakub Januchowski.

Fot.: pelikanniechanowo.pl

13 marca 2018 | 20:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *