Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Sparing Pelikana bez rozstrzygnięcia

Po raz ósmy w tym okresie przygotowawczym swoje siły sprawdzali piłkarze Pelikana Niechanowo. Tym razem przyszło im się mierzyć z przedostatnią drużyną klasy okręgowej, Spartą Orzechowo. Na boisku padł remis 1:1.

Od początku spotkania na boisku panował chaos. Pierwsi wybili się z niego zawodnicy z Niechanowa, którzy zaczęli powoli konstruować akcje. Po jednej z nich piłka trafiła w rękę obrońcy Sparty za linią szesnastego metra i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił w 22 minucie Krzysztof Jackowiak. Chwilę później świetną okazję na podwyższenie wyniku miał Patryk Jankowiak, ale nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Do przerwy było 1:0 dla Pelikana. Zielono-czarni po przerwie bardzo mocno przycisnęli Spartowców, lecz nie umieli wykorzystać szans, które sobie kreowali. W końcu to się zemściło. Po jednej z niewielu kontr drużyny z Orzechowa piłkę głową z pola karnego próbował wybić Maciej Białas, lecz zrobił to tak pechowo, że futbolówka znalazła się w siatce bramki Patryka Szafrana. Mimo dominacji na boisku Pelikanowi nie udało się już strzelić drugiego gola i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Pelikan zagrał w składzie: Patryk Szafran – Maciej Białas, Krzysztof Jackowiak (Andrzej Stefański), Tomasz Winkel, Przemysław Wiśniewski, Alan Polus (Maciej Staszewski), Patryk Waluszyński, Dawid Połatyński, Adrian Łucki (Albert Kowalski), Patryk Jankowski (Dawid Zamiara), Jakub Januchowski.

Fot.: pelikanniechanowo.pl

13 marca 2018 | 20:12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *