Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

Świetny występ biało-niebieskich w Tarnowie Podgórnym

Najlepsze spotkanie w tym sezonie rozegrali piłkarze Mieszka Gniezno. Biało-niebiescy na wyjeździe pokonali w meczu 11.kolejki Artbud IV ligi Tarnowię Tarnowo Podgórne 4-1

Zaskakująco łatwo gnieźnianie wywieźli punkty z Tarnowa Podgórnego. Gospodarze przed sobotnim meczem byli niepokonani od sześciu spotkań i wydawało się, że mieszkowców czeka arcytrudne zadanie. Boisko napisało jednak kompletnie inny scenariusz i nasi gracze ani przez moment nie pozwolili na przejęcie kontroli nad spotkaniem.

Strzelanie zaczęliśmy w 33.minucie, gdy po faulu w polu karnym na Adamie Koniecznym, Damian Garstka wykorzystał jedenastkę. Wynik podwyższył w 54 minucie Tomasz Bzdęga, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy. 20 minut później kolejną akcję wykończyliśmy golem, a dokładniej zrobił to Adam Konieczny. Ostatnia bramka chwilę później stała się udziałem Miłosza Brylewskiego, który trafił po strzale z rzutu wolnego. Honorowe trafienie dla gospodarzy padło już po regulaminowym czasie gry.

Gnieźnianie przy jednoczesnej porażce Centry Ostrów Wielkopolski, awansowali na 3.pozycję (23). Liderem została pierwszy raz Unia Swarzędz (25). Kolejny mecz gnieźnian w sobotę, 16 października w Gnieźnie z Obrą Kościan.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Mieszko Gniezno 1-4 (0-1)

Bramki dla Mieszka: 33’ Garstka (k), 54’ Bzdęga, 74’ Konieczny, 76’ Brylewski

10 października 2021 | 10:04