Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Grzesiak wraca do Piasta!

23 lipca na stronie Czarni Czerniejewo można było przeczytać informację, że Damian Grzesiak zostanie zawodnikiem Czarnych na mocy transferu definitywnego. Oczywiście w Łubowie wszyscy liczyli na powrót Damiana, jednak nigdy nikomu nie utrudniamy odejścia i nie trzymamy na siłę w zespole. Dlatego Piast był otwarty na porozumienie z Czarnymi, czego też chciał sam zawodnik.

Przełom we wspomnianych relacjach nastąpił około dwa tygodnie temu. Przed startem ligi oba kluby musiały dopiąć transfer, aby wcześniejsze ustalenia zostały sformalizowane, ale.. no właśnie „ale”. W poprzednim sezonie wywalczył awans do okręgówki, zdobywał bramki, asysty i miał pewne miejsce w podstawowej jedenastce. Jednak najwidoczniej bardziej od gry w okręgówce chciał gry z przyjaciółmi z Łubowa.

W kadrze Piasta pozostaje także Arek Wiśniewski (obrońca), który dwukrotnie był wypożyczany na pół roku z Klub Sportowy FARA Pelikan Żydowo, teraz staje się pełnoprawnym zawodnikiem Piasta na mocy transferu definitywnego.

Podsumowując transfery GKS-u, w porównaniu do kadry z wiosny nie jest już w drużynie Kuba Brzeziński, który zakończył swoją wieloletnią przygodę w klubie, a także Sławomir Kasprzak– wraz z kończącym się wypożyczeniem postanowił przejść do GKS Lechita Kłecko. Do drużyny dołączyło za to aż 11 nowych zawodników (transfery, powroty i wypożyczenia), a także przeprowadzono transfery dwóch wcześniej wypożyczonych piłkarzy.

GKS Piast Łubowo

14 sierpnia 2018 | 14:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *