Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

Trener Bałtyku: „Też bym wyszedł ze stadionu, jak nasi kibice” (wypowiedzi)

Biało-niebiescy odprawili z kwitkiem kolejnego rywala, który ma drugoligowe aspiracje. Goście znad morza, mają o czym myśleć, bo nie tylko otrzymali srogie lanie przy Strumykowej, ale i nadszarpnęli zaufanie swoich kibiców. Około 40-osobowa grupa, która przyjechała do Gniezna wyraźnie zdegustowana poczynaniami na boisku opuściła stadion już po pierwszej połowie. Więcej o meczu pisaliśmy TUTAJ.

Sebastian Letniowski/trener Bałtyku Gdynia – To kolejny mecz, który wygląda w pierwszej połowie tak, jakbyśmy jeszcze nie dojechali na stadion. Nie wiem z czego to się bierze. Musimy przeprosić kibiców, bo przyjechali licznie za nami, a tu blamaż. Opuścili stadion po pierwszej połowie, ale nie ma się co dziwić, bo ja będąc kibicem też bym wyszedł. Wyszliśmy na pierwszą połowę bez zaangażowania, w drugiej to już był odmieniony zespół, bo powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów. Ale przy 0-4 ciężko gonić wynik. III liga w tym sezonie jest jednak bardzo silna i zawsze to podkreślam. Pierwsze osiem zespołów jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Mamy mały kryzys i musimy go szybko zażegnać.

Mariusz Bekas/trener Mieszka Gniezno – Wiedzieliśmy, że Bałtyk przyjechał dziś w dniu meczu i jest po podróży, więc ta pierwsza połówka będzie decydująca. Udało nam się zadać cztery ciosy i jeszcze kilka, które powinniśmy też wyprowadzić, ale też nie jest tak, że nie ustrzegliśmy się błędów. W drugiej połowie goście nie mieli nic do stracenia i strzelili bramkę po „wielbłądzie” naszego bramkarza, ale na szczęście to nie decydowało o obliczu spotkania. W drugiej połowie nieco spuściliśmy z tonu i widać było, że nie atakowaliśmy gdynian z taką intensywnością. Jednak ten mecz, jak i tydzień temu w Stężycy na pewno mógł się podobać kibicom, bo zagraliśmy solidnie.

28 października 2018 | 12:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *