Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Trzech podstawowych zawodników opuszcza Mieszka Gniezno!

Nie mamy dobrych wiadomości dla sympatyków Mieszka Gniezno. Jak udało nam się ustalić, trzech podstawowych zawodników opuszcza drużynę z naszego miasta. W tym gronie znalazł się m.in. lider klasyfikacji strzelców III ligi gr. 2 po I rundzie Tomasz Bzdęga!

Bzdęga swoją postawą wypracował sobie pozycję ulubieńca wśród gnieźnieńskich kibiców. Niektórzy nawet mówili na niego BzdęGOL, bo chwilami strzelał jak na zawołanie. Ostatecznie zakończył rundę jesienną z dorobkiem piętnastu bramek. Był to najlepszy rezultat w III lidze gr. 2. Fotel lidera dzielił z Hubertem Antkowiakiem z KKS-u 1925 Kalisz.

Wiemy już, że w kolejnej rundzie Tomasz Bzdęga nie będzie cieszył swoją grą gnieźnieńskich kibiców. Niestety, to nie koniec złych wieści, bo biało-niebieski okręt opuszczają też dwaj inni piłkarze, którzy dotychczas byli podstawowymi graczami Mieszka. Chodzi o kapitana drużyny Michała Steinke i Marcina Trojanowskiego.

Wszystko wskazuje na to, że z klubem ze Strumykowej 8 pożegna się również Adrian Kaliszan. Pod znakiem zapytania stoi natomiast przyszłość Szymona Lewandowskiego, który został zaproszony na testy do jednego z drugoligowych klubów.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, działacze Mieszka pracują nad tym, by załatać dziury po odejściu wyżej wymienionych zawodników. Jeden z przedstawicieli klubu powiedział nam nawet, że „będzie petarda”. Prezes klubu Maciej Ciesielski podczas listopadowego wywiadu mówił o wzmocnieniach. Co z tego będzie? Czas pokaże.

04 stycznia 2019 | 20:36

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *