Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Trzech podstawowych zawodników opuszcza Mieszka Gniezno!

Nie mamy dobrych wiadomości dla sympatyków Mieszka Gniezno. Jak udało nam się ustalić, trzech podstawowych zawodników opuszcza drużynę z naszego miasta. W tym gronie znalazł się m.in. lider klasyfikacji strzelców III ligi gr. 2 po I rundzie Tomasz Bzdęga!

Bzdęga swoją postawą wypracował sobie pozycję ulubieńca wśród gnieźnieńskich kibiców. Niektórzy nawet mówili na niego BzdęGOL, bo chwilami strzelał jak na zawołanie. Ostatecznie zakończył rundę jesienną z dorobkiem piętnastu bramek. Był to najlepszy rezultat w III lidze gr. 2. Fotel lidera dzielił z Hubertem Antkowiakiem z KKS-u 1925 Kalisz.

Wiemy już, że w kolejnej rundzie Tomasz Bzdęga nie będzie cieszył swoją grą gnieźnieńskich kibiców. Niestety, to nie koniec złych wieści, bo biało-niebieski okręt opuszczają też dwaj inni piłkarze, którzy dotychczas byli podstawowymi graczami Mieszka. Chodzi o kapitana drużyny Michała Steinke i Marcina Trojanowskiego.

Wszystko wskazuje na to, że z klubem ze Strumykowej 8 pożegna się również Adrian Kaliszan. Pod znakiem zapytania stoi natomiast przyszłość Szymona Lewandowskiego, który został zaproszony na testy do jednego z drugoligowych klubów.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, działacze Mieszka pracują nad tym, by załatać dziury po odejściu wyżej wymienionych zawodników. Jeden z przedstawicieli klubu powiedział nam nawet, że „będzie petarda”. Prezes klubu Maciej Ciesielski podczas listopadowego wywiadu mówił o wzmocnieniach. Co z tego będzie? Czas pokaże.

04 stycznia 2019 | 20:36

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *