Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Trzy drużyny z kompletem punktów w wieczornej lidze SBG

Wtorek 3 kwietnia dla niektórych drużyn był czasem przerwy, lecz dla innych czasem powrotu na boisko Wieczornej Ligi SBG w Gnieźnie.

Już w pierwszym spotkaniu kibice byli świadkami zaciętego meczu pomiędzy FC Sienkiewicza a Husaria Auto Format Gniezno, którego ozdobą były piękne bramki. Strzały, które oddali kolejno Hildebrański i Osowski ( z FC Sienkiewicza) może nie przyniosły drużynie wygranej, jednak z pewnością były najpiękniejszymi w dotychczasowych rozgrywkach. Husarii jednak to doświadczony zespół, który pokonał FC Sienkiewicza w stosunku 6:3 Jeszcze emocje nie opadły po ostatnim gwizdku sędziego Arnolda Sądeja, a drugi mecz pokazał jak bardzo mogą być zaangażowanie drużyny, które chcą wygrać mecz. Zacięta walka dało kibicom zgromadzonym przy ul Wrzesińskiej obraz wyrównanego meczu. Zawodnicy Expectum Gniezno jednak musieli uznać wyższość Outletmile.pl Gniezno przegrywając 2:3.

W środę wszyscy mogliśmy poczuć wiosenną atmosferę, gdyż termometr wskazywał 14 stopni po godzinie 20.15. Fantastyczna pogoda, piękne boisko, fachowa organizacja dała impuls zespołom do współzawodnictwa. Przed meczem Elektroinstalacje EL-GRON Connect Czerniejewo, a zespołem Gościniec „Nad Dwoma Stawami” Gniezno nikt chyba nie spodziewał się takiego zaciętego pojedynku. Jak sami zawodnicy „Gościńca” zaznaczyli, zespół podszedł do meczu bez obrońców, dlatego skupili się tylko na ofensywie i można by napisać, że kibice oglądali wesoły futbol. Jedna i druga drużyna bombardowała bramkę przeciwnika. Koniec meczy i wysoki remis 5-5.

Ostatni mecz środowych rozgrywek to pojedynek KS Winiary Gniezno z Disaster Gniezno. Ciekawy mecz z przewagą dla KS-u i 3 punkty dla zespołu z Winiar. Wynik meczu 3-0, a co za tym idzie prowadzenie w tabeli.

Serdecznie zapraszamy już w poniedziałek na kolejne mecze Wieczornej Ligi SBG.www.ligasbg.pl

Wyniki 2 Kolejki:

Husaria Auto Format – FC Sienkiewicza 6:3

Expectum – Outletmile.pl 2:3

Gościniec”Nad Dwoma Stawami” – El-Gron 5:5

KS Winiary – Disaster 3:0

Wędzikowski Team – Bartex (30.04)

Maximus Auto Handel – Star Wars (30.04)

06 kwietnia 2018 | 21:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *